Gaivus oras vonios kambaryje be ventiliacijos

Geberit

Geberit

Geberit

Tikriausiai kiekvienas sutiktų, kad pagrindinis blogo kvapo šaltinis vonios kambaryje – unitazas, todėl šveicarų gamykla ,,Geberit“ siūlo unikalų gaminį – ,,DuoFresh“ potinkinį WC rėmą su viduje įmontuotu ventiliatoriumi ir aktyviosios anglies oro filtru. Nešvarus oras iš unitazo yra traukiamas per vandens vamzdį, mažą ventiliatorių, tada filtruojamas per aktyviosios anglies filtrą, ir per vandens nuleidimo mygtuką išpučiamas gaivus oras į vonios patalpą.

Vartotojui naudotis tokiu įrenginiu labai paprasta – tereikia paspauti papildomą mygtuką, esantį ant vandens nuleidimo klavišo, ir ventiliatorius pradės labai tyliai veikti. Paspaudus antrą kartą, ventiliatorius išjungiamas, o, jei pamiršite jį išjungti, šis išsijungia automatiškai po 10 minučių.

Didžiausias šio gaminio privalumas – labai maži energijos nuostoliai ventiliuojant orą. Įprastai, jei vonios kambaryje yra įrengiama priverstinė ventiliacija, šiltas oras yra išmetamas į ventiliacijos šachtą, ir naują, gaivų orą vonioje vėl reikia pašildyti iki kambario temperatūros. Naudojant „Geberit DuoFresh“, tokių energijos nuostolių pavyksta išvengti. Be to, šis sprendimas taip pat sutaupo kliento pinigus – įrengti šį WC rėmą kainuoja pigiau, nei įrengti priverstinę ventiliaciją vonios kambaryje. Šis gaminys užima lygiai tiek pat vietos kaip ir standartinis WC potinkinis rėmas – 12 centimetrų sienoje, o pakabinamos sistemos privalumai, palyginus su pastatomu unitazu, yra akivaizdūs: estetiškas vaizdas, lengva priežiūra ir valymas.

Gaminys „DuoFresh“ vardą gavo ne veltui – jame yra įrengta ne tik nešvaraus oro filtravimo sistema, bet ir sanitarinių kubelių dozatorius. Taip galima atsisakyti pakabinamų „muiliukų“ ant unitazo krašto, vartotojui tereikia atidaryti vandens nuleidimo mygtuką ir įmesti sanitarinį kubelį, kuris tirpsta bakelio viduje, ir taip vanduo kiekvieno nuleidimo metu dezinfekuoja ir nuplauna visą unitazą.

Techniniai gaminio parametrai: vieno filtro 4 asmenų šeimai pakanka metams; filtro pajėgumas – 8,5 m3/h; gaminiui suteikiama ilgiausia Lietuvoje – 10 metų – garantija; tinka visi pakabinami unitazai; ventiliatoriui reikalinga 220 V įtampa, vandens nuleidimo mygtukas gali būti juodos arba baltos spalvos, su nerūdijančio plieno detalėmis.

 

www.geberit.com