Autoriai: studija „In Dot“,  Enrika Riaukaitė, Vida Giedra Savinske 
Plotas: 202 m2
Vieta: Lietuva
Nuotraukos: „Lina Adi Photography“

Namai, alsuojantys menu, kultūra ir kūryba. Drąsūs žmonės renkasi gyventi stebinančioje ir žavinčioje aplinkoje. Erdvės buvo kurtos taip, kad jose būtų patogu gyventi, tačiau estetika ir kūrybiniai sprendimai taip pat užima svarbų vaidmenį. Siekiamybe tapo santykio išlaikymas tarp drąsaus išskirtinumo ir ilgaamžiškumo bei funkcionalumo.

Namai išsidėstę per du aukštus: pirmajame yra virtuvės zona, poilsio erdvė, holas, vaiko kambarys, vonios ir darbo kambariai bei balkonas, o antrajame – miegamasis, drabužinė ir vonios kambarys. Antrojo aukšto panorama atsiveria į pirmąjį, leisdama paprasčiau tarpusavyje bendrauti gyventojams, priiminėti svečius, galiausiai tai suteikia papildomos erdvės jausmą. Vonios erdvė įrengta taip, kad į ją būtų galima patekti iš skirtingų gyvenamųjų zonų.

Interjerui sukurti buvo panaudotos kokybiškos, ilgaamžės, tačiau ir išskirtinės medžiagos – koriano akmuo, marmuras, plienas, betonas. 

Interjeras išsiskiria savo architektūra ir sukurtomis detalėmis. Skliautinės lubos, stiklo pertvaros, akmens rašto grindys. Virtuvėje netikėtai atsiradusi rožinė indauja, žaismingos formos sala, nerūdijančiojo plieno plautuvė, aptakios formos valgomojo stalas, „In Dot“ komandos kurtas meno kūrinys – šviestuvas virš sofos. Inovatyvus, stebinantis ir kokybišku medžiagiškumu išsiskiriantis interjeras. Virtuvėje medžio grindys persipynusios su akmenine grindų apdaila, primenančia meno kūrinį. Ši detalė suteikia žaismingumo bei tampa dar vienu namų akcentu. 

Nuotraukų galerija:

188