Ne vienus metus stebima tendencija įsileisti daugiau gamtos, natūralumo į namus ar visuomeninius interjerus. Tai daroma pačiais įvairiausiais būdais. Galima kurti augalų oazes namuose ar gyvų augalų sienas biuruose. Galima pasitelkti į pagalbą mažiau priežiūros reikalaujančius stabilizuotus augalus bei samanas. Na, o jei jums pasisekė ir už lango turite ar galite susikurti nuostabų gamtos vaizdą, tuomet kurdami interjerą būtent šį vaizdą galite neabejotinai išnaudoti.

Nepaisant esančio pasirinkimo, „Antalis“ šiemet pasiūlė dar vieną variantą, kaip gamtą įkurdinti savo interjere. Ypatingai tiks tiems, kas neturi laiko augalų priežiūrai. Taip pat patiks tiems, kas ieško įdomesnių, dar nematytų sprendimų.

Samana, ko gero, jau nebekelia tiek nuostabos, tiesa? O jei interjerą dekoruotumėte džiovinta žole, kuri vis dar skleidžia lengvą Alpių pievų aromatą? Ir jei norisi daugiau gyvumo ir spalvų, galite rinktis variantą su spalvingomis pievų gėlėmis. Tiems, kam dar teko vasaras leisti pas senelius kaime, žiūrėdami į šią kolekciją tikrai atgaivins šiltus vaikystės prisiminimus.

Ir tai dar ne visi galimi jūsų pasirinkimai. Jei labiau mėgstate gėlių žiedus, galite rinktis arba solidumo ir ramybės pojūtį keliančius raudonų rožių žiedlapius, arba džiugesį ir energiją spinduliuojančius ryškius geltonus saulėgrąžų žiedlapius. 

O jei visgi ieškote kažko subtilesnio ir lengvesnio, tuomet jums būtina pamatyti perregimo rašto kaučiukmedžio lapus.

Skamba gal kiek neįprastai, bet visa tai „Antalio“ pristatoma kolekcija Avery Organoid Natural Surfaces – autentiškos rankų darbo medžiagos lipniu pagrindu. Ši kolekcija įkvepia kurti unikalius, gamtos įkvėptus interjerus. Su šia medžiaga tai, kas įprastai yra išorėje, už jūsų namų sienų, įkurdinate viduje. Būtent ši kolekcija paskatina atsiradimą interjerų, kuriančių unikalius potyrius.

Natūralios medžiagos – samanos ir augalai – naudojamos šiai kolekcijai, tai visai nauja patirtis, įtraukianti daugelį mūsų pojūčių. Įkvėpta gamtos, pagaminta naudojant organines, arčiausiai gamybos vietos esančias medžiagas.

Mes kviečiame pamatyti, pajusti ir užuosti

Pamatyti autentišką interjero dekoravimui skirtą medžiagą išsiskiriančią žvilgsnius traukiančiu vaizdu.

Pajusti originalią natūralios gamtinės medžiagos struktūrą, paviršių.

Užuosti kvapą, subtilų, lengvą augalų kvapą.

Daugiau informacijos: http://ow.ly/54gc50J7wo8

 

#Baldai #Patarimai

2022-05-16