Gamtos įkvėptos baldinės plokštės


Šiuolaikiškos ir inovatyvios sinchroporinės medienos drožlių plokštės (LMDP) Lietuvoje įgauna vis didesnį pagreitį – vartotojams suteikia neribotas galimybes: yra lengvai priderinamos prie bet kokio interjero, kokybiškos ir kone nesiskiriančios nuo natūralaus medžio.

Sinchroporinės baldinės plokštės pasižymi autentiška paviršiaus struktūra ir idealiai atitinka  natūralų dekoro vaizdą. Matomas rievėtumas jaučiamas ir liečiant plokštės paviršių.

Aštuoni skirtingi kolekcijos paviršiai buvo sukurti savo srities profesionalų, įkvėptų natūralaus gamtos grožio.

Sinchroporinių dekorų gamintojas KAINDL gyvuoja jau daugiau kaip 100 metų ir garsėja kaip savo srities inovacijų lyderis. Šio gamintojo oficialus atstovas – bendrovė  UAB „S.K.S“ – rinkai pristato  per trisdešmt sinchroporinių dekorų dvelkiančių natūralumu ir elegancija.

Baldą, pagamintą iš minėtų plokščių, paprasta eksploatuoti: jis yra atsparus aplinkos poveikiui – trinčiai, įbrėžimams – ir yra lengvai prižiūrimas. Paviršiai po pagaminimo nereikalauja jokio specialaus valymo. Esant poreikiui, nešvarumus ar dulkes paprasta pašalinti sausa mikrofibros šluoste.

Viskas, kas sukurta iš gamtos, namams suteikia subtilaus jaukumo ir leidžia savo gyvenamosiose erdvėje mėgautis kasdieniniu natūralumu.

 

Ofiacialus KAINDL atstovas Lietuvoje UAB „S.K.S.“