Galsas interjere -Interjeras.LT

Galsas interjere -Interjeras.LT

Galsas interjere -Interjeras.LT

Galsas interjere -Interjeras.LT

Tęsdami temą apie garsą interjere nutarėme apsilankyti „Hi-fi pasaulis“ salone Vilniuje ir pasidomėti, ką daryti melomanui, kuris labai mėgsta klausytis muzikos, nori, kad jį suptų kokybiškas garsas, ir siekia rasti geriausius sprendimus, kaip garsą integruoti interjere.

„Jei labai mėgstate muziką, įsigiję būstą ar darydami interjero permainas iš anksto turite spręsti ir garso klausimą“, – pasakojo įmonės „Hi-Fi pasaulis“ atstovas. Dideliame buitinės technikos prekybos centre dažniausiai galima rasti tik pigios ar neįdomios aparatūros, kurią galima palyginti su greituoju maistu, skirtu greitam sotumo jausmui pajusti, bet ne mėgavimuisi. Specializuoti garso technikos „Hi-Fi pasaulis“ salonai gali pasiūlyti ne tik aukštesnės klasės garso įrangos: stereo stiprintuvų, resyverių, kolonėlių, laidų, bet ir padėti Jums visais garso instaliacijos klausimais.

Kol dar visiškai neįrengta buto, namo, visuomeninių patalpų apdaila, turite nuspręsti, kokiose patalpų erdvėse norėsite girdėti mėgstamą muziką. Šiuolaikinių technologijų pagalba skirtingus muzikos kanalus galite girdėti skirtingose namų erdvėse, pavyzdžiui, svetainėje galėsite mėgautis mėgstamu filmu, o vonios kambaryje klausytis radijo. Patalpų danga, dydis, aukštis taip pat turi įtakos įgarsinimui. Siekiant užtikrinti aukščiausią kokybę, pagal galimybes rekomenduojame sumažinti atspindžius ir aidą. Sienas padengti atspindžius ir aidą slopinančiomis medžiagomis (pvz., kamštine sienų danga arba specialiais tapetais). Lubas taip pat galima padengti specialiomis plokštėmis. Šiuos ir kitus aspektus žino ne kiekvienas melomanas, todėl „Hi-Fi pasaulis“ profesionalų komanda visada pasirengusi pakonsultuoti šiais klausimais. Taip pat yra galimybė atvykti į Jūsų namus ar visuomeninę erdvę, kurią norite įgarsinti. Jie įvertins patalpų paruošimą garso instaliacijai, pakonsultuos ir pasiūlys geriausius sprendimus, kuriuos vėliau dar ir įgyvendins. Svarbu paminėti, kad patalpose dar prieš remontą reikiau išvedžioti laidus, numatyti papildomos įrangos montavimo vietą, kuri bus instaliuojama vieną kartą, ir to užteks, kad vėliau galėtumėte mėgautis geriausia muzika. Aparatūrą – resyverį, kolonėles, jungiklius, keičiantis technologijoms daugeliu atvejų galėsite pakeisti.

„Hi-Fi pasaulis“ atstovauja žinomiausioms kompanijoms: „Denon“, „NAD“, „Monitor audio“, „Dali“, „Naim“, prekiauja jų stiprintuvais, kolonėlėmis ir kita įgarsinimui skirta įranga, todėl kviečiame ne tik užsukti į salonus, kuriuose visuomet patars ir padės išsirinkti geriausius garso ir vaizdo sprendimus Jūsų namams, bet ir pasinaudoti garso instaliavimo patalpose paslauga, kuri leis mėgautis aukščiausios kokybės garsu. Be to, malonūs salono vadovai prižadėjo iki balandžio mėn. 30 d. perskaičiusiems šį straipsnį ir atvykusiems į „Hi-Fi pasaulis“ salonus pritaikyti specialias nuolaidas.

www.hifipasaulis.lt