Dauguma dušo latakų atrodo gražiai, tačiau po jų dangteliais per visą ilgį kaupiasi nešvarumų ir veisiasi bakterijų. Tokių dušo latakų dangtelių nuėmimas yra sudėtingas, o valymas tampa komplikuotas. „Geberit“ Cleanline dušo latakai suderina elegantišką išvaizdą ir lengvą įrengimą grindyse. Be šių privalumų, inovatyvi sistema išsprendžia higienos ir švaros problemą, kurią turi dauguma kitų dušo latakų. Naujasis Cleanline dušo latakas vandens surinkimo trapą turi tik centrinėje dalyje, o šonuose – elegantiškus vandens surinkimo ir nukreipimo profilius. Vanduo dušo kabinoje teka tik šių nukreipiančiųjų profilių paviršiumi, dėl to priežiūra ir valymas tampa ypač paprasti ir greiti.

Šie gaminiai į Lietuvą tiekiami dar tik nuo 2015 metų balandžio, tačiau jau dabar jie sulaukia teigiamų atsiliepimų iš architektų ir interjero dizainerių. Cleanline dušo latakai gaminami dviejų ilgių (90 ir 130 cm), tačiau gamyklinį lataką galima lengvai pjaustyti įrengimo vietoje iki reikiamo ilgio. Latako paviršius yra ypač aukštos kokybės šveistas nerūdijantis plienas, atitinkantis naujausias dizaino tendencijas.

Pagrindiniai privalumai:

Lengvai įrengiamas išskirtinis dizainas. Dušo latakai yra populiarūs dėl nesenstančių dizaino linijų. „Geberit“ CleanLine dušo latakas turi ir kitą privalumą: dėl inovatyvios technologijos šį gaminį yra labai lengva įrengti – lygiai taip, kaip lengva ir prižiūrėti.

Akivaizdžiai paprastesnis įrengimas. „Geberit“ Cleanline dušo latakai yra pagaminti iš dviejų dalių: vandens surinkimo dangtelis iš nerūdijančio plieno yra matoma dalis, po kuria yra įrengtas centrinis vandens surinkimo trapas lygiai taip pat, kaip grindinis dušo trapas. Dėl gamykloje pritvirtintos hidroizoliacinės membranos yra užtikrinamas maksimalus sandarumas.

Lankstus ilgis ir montavimo vieta. „Geberit“ Cleanline dušo latakai gali būti sutrumpinti iki reikiamo ilgo, atsižvelgiant į dušo erdvės išmatavimus tiesiog montavimo vietoje. Dizainas harmoningai dera su bet kokia grindų danga, o dušo latakas gali būti įrengtas ir prie pat sienos, ir dušo erdvės viduryje.

Paprastumas ir preciziška švara. Dažnai dušo latakus yra sudėtinga išvalyti. Bet tik ne „Geberit“ CleanLine dušo latakus: visi nešvarumai užtikrintai nuplaunami nuo vandens surinkimo dangtelio. Nešvarumų gaudyklė lengvai išimama ir išplaunama labai greitai.

www.geberit.lt

Žurnalas „Interjeras.lt pataria“