GEBERIT MONOLITH – elegantiška alternatyva

Geberit Monolith sanitarinis WC modulis

Geberit
 Monolith sanitarinis WC modulis

Techniniai ar konstrukciniai sanitarinių prietaisų parametrai šiandien lieka nuošalyje: išbaigtų formų dizaino keramika ir maišytuvai suformuoja šiuolaikinį vonios kambario interjerą, tam skiriama daugiausia dėmesio. Be to, instaliacinės sienelės, skirtos potinkiniams prietaisams, ne visose statybos ar remonto situacijose yra įmanomos, o kartais ir nenaudingos. Pavyzdžiui, jeigu norima tik pakeisti seną pastatomą WC, tiesiog sumontuojamas naujas pastatomas WC puodas su išoriniu keraminiu bakeliu.

Alternatyvą siūlo „Geberit Monolith“ – naujas sanitarinis WC modulis gali būti sumontuotas be jokių papildomų statybinių darbų į seno pastatomo WC vietą. Tai atliekama greitai ir paprastai. Tuo pačiu metu „Monolith“ stebina rafinuotu dizainu – bakelis paslepiamas už stiklinės uždangos.

Elegantiško dizaino „Geberit Monolith“ yra tikra alternatyva pastatomiems WC su išoriniu keraminiu bakeliu. Lankstus ir kompaktiškas modulio montavimas atveria daugybę pritaikymo galimybių. Šis sanitarinis modulis yra pritaikytas tiek pristatomiems (angl. Back to Wall – montuojami prie sienos), tiek ir pakabinamiems WC puodams. ‚Monolith‘ tinka visoms montavimo situacijoms, nepaisant, koks yra kanalizacijos prijungimas – ar į grindis, ar į sieną. Aukšta medžiagų kokybė ir dizainas dera su supančia spalvine aplinka.

„Geberit Monolith‘ apdovanotas iF product design award 2010 prizu.

Sanitarinis modulis yra dviejų tipų – pakabinamam ir pristatomam WC, galima skirtinga modulių apdaila: baltas, juodas arba mint spalvos grūdintas stiklas ir aliuminio arba balto plastiko šonai.

Daugiau informacijos: www.geberit.com