Modernios montavimo sienoje galimybės bei naujausi santechnikos sprendimai leidžia visiškai laisvai rinktis dušo, vonios ir praustuvo vietą kambaryje. Dabar „Geberit“ sieninis dušo latakas suteikia dar daugiau laisvės vonios kambarį įsirengti pagal savo norus.

Sieninis dušo latakas ne tik vizualiai, bet ir techniškai pranašesnis už grindų lataką. Grindų danga nebus sugadinta trapo dangteliu ar kelių krypčių nuolydžiais, atrodys estetiškiau ir elegantiškiau. Taip pat tai palengvina šildomų grindų įrengimą dušo zonoje. Sieninis dušo latakas yra idealus sprendimas pasirinkus didelių išmatavimų plyteles.

Nuo 2014 balandžio pirmos dienos tiekiami atnaujinto dizaino dviejų tipų dušo latako elementai lengvos konstrukcijos (gipso kartono) sienai – 50 ir 130 cm aukščio potinkiniai moduliai. 50 cm aukščio potinkinis modulis yra tik su dušo lataku, o 130 cm aukščio variantas – ir su dušo maišytuvo montavimo plokštelėmis (gali būti sumontuotas ir potinkinis, ir virštinkinis dušo maišytuvas).

Patogumas ir komfortas – tai pagrindiniai privalumai, kuriuos suteikia dušo latakas sienoje. Visų pirma žmogus dušo erdvėje stovi tik ant plytelių, jis nejaučia jokio diskomforto, nes neužlipa ant grindyse esančio dušo trapo ar latako. Kitas privalumas yra techninis – kai dušo latakas yra sienoje, iš dušo galvos krintantys vandens lašai į jį neatsitrenkia ir nebėra triukšmo (barškėjimo), būdingo grindyse montuojamiems gaminiams. Dar vienas svarbus privalumas – visoje dušo erdvėje dabar galima išvedžioti grindų šildymą, nebijant, kad vanduo esantis trape išgaruos.

Techniniai parametrai: minimalus grindų aukštis, reikalingas sieniniam dušo latakui sumontuoti, – 90 mm. Potinkinis elementas yra 50 cm pločio, 11 cm. gylio; matomo dangtelio plotis – 32 cm, aukštis – 5 cm. Prie gaminio gamykloje iš karto specialiu būdu privirinama hidroizoliacija, kad būtų apsaugoma nuo drėgmės patekimo į konstrukcijas įrengiant sieninį dušo lataką. Tokio latako vandens pralaidumas – 48 litrai per minutę.

Įrengimas – greitai ir paprastai!

1. Nuotekų vamzdžio prijungimas
Pritvirtinkite nuotekų vamzdį dešinėje arba kairėje pusėje.

2. Įmontuokite latako elementą tinkamame aukštyje
Montavimo aukštis priklauso nuo grindų įrengimo (storio).

3. Tvirtinimas
Taisyklingai įmontuokite „Geberit“ dušo latako elementą sienoje ir pritvirtinkite prie mūro arba prie lengvos konstrukcijos profilių.

4. Sienos danga
Sureguliuokite latako gylį, kad jo storis būtų sulig sienos danga be plytelių apdailos (reguliavimo galimybės nuo 10 iki 40 mm).

5. Hidroizoliacinė membrana
Kai latakas išlyginamas su sienos danga, pašalinkite apsauginį dangtelį. Latake įrengta hidroizoliacinė membrana išskleidžiama ir priklijuojama prie sienos ir grindų.

6. Įtaisykite apdailinį dangtelį
Apdailinis dangtelis pritaikomas sienos ir grindų plytelių storiui montavimo pabaigoje.
Privalumai.

  • ƒƒSieninis latakas. Įrengiant lataką sienoje ir integruojant jį į „Geberit Duofix“ ir GIS instaliacines sistemas taupomas laikas ir sumažinamos įrengimo sąnaudos.
  • Sandari hidroizoliacija. „Geberit“ dušo latako elementas turi integruotą sistemą, palengvinančią jo sujungimą su hidroizoliacine membrana.
  • Lankstumas. Daugiau instaliacijos galimybių suteikia maksimaliai lankstų įrengimą.
  • Kokybės sertifikatas pagal DIN EN 1253.
  • Stilinga. Išorinis apdailos dangtelis gali būti penkių skirtingų paviršių: nerūdijančio plieno, blizgiai chromuotas, baltas ir juodas arba pilkas rėmelis plytelėms įklijuoti (kliento pasirinkimas).
  • Lengvas valymas. Po apdailos dangteliu yra plaukų surinkimo sietelis, kurį galima lengvai išimti ir išplauti.
  • Išbandyta ir patikrinta. „Geberit” didžiuojasi savo kompetencija ir ilgamete patirtimi.

www.geberit.lt
Žurnalas „Interjeras.lt pataria“

156