Geltona spalva interjere - Interjeras.lt

Geltona spalva interjere - Interjeras.lt

Geltona spalva interjere - Interjeras.lt

Geltona spalva interjere - Interjeras.lt

Geltona spalva interjere - Interjeras.lt

Sunku išsirinkti kokios spalvos labiausiai tiktų Jūsų namų dekoravimui? Tokiu atveju šis straipsnis kaip tik Jums. Kiek ankščiau aptarėme mėlynos ir raudonos spalvų reikšmes ir galimybes dekoruojant namus. Šįkart atėjo trečiosios pagrindinės (iš viso pagrindinių spalvų yra trys: geltona, raudona ir mėlyna) – geltonos – ryškiausios ir lengviausios spalvos eilė.

Geltona

Tai be galo šilta ir energinga spalva, kuri stimuliuoja smegenų veiklą, todėl jos akcentai puikiai tinka darbo kambaryje. Geltona – galinga spalva suteikianti erdvei šilumos, šviesos ir laimės efektą! Ji išryškins Jūsų buto ar namo tamsius kampus, žiemos vakarais kompensuos saulės trūkumą. Tačiau dekoruoti vieno ar kito kambario vien tik šia spalva nepatartina. Geriau geltoną naudoti tik kaip akcentą, nes kai jos per daug ji gali sukelti ir neigiamų padarinių, tokių kaip galvos skausmą ar net pykinimą. Ši spalva blogai veikia kūdikių nuotaiką, tad ją naudoti savo atžalos kambaryje reikėtų labai atsargiai. Geltona nedera ir vonios kambaryje ar vietose skirtose meditacijai. Nepatartina šia spalva dažyti ir stalčių ar dėžių vidaus.

Geltona turi daugybę atspalvių, pradedant ryškios saulės ir auksiniu baigiant tamsiai oranžiniu. Švelnesnė geltona ar tokie jos atspalviai kaip sviesto ar smėlio, gali sukurti jaukią, šiltą atmosferą net ir mažame kambaryje. Geltona spalva puikiai tinka ir koridoriaus ar virtuvės erdvėms.

Nors ši spalva vargina akis kaip jokia kita ir geltonoje aplinkoje žmonės greičiau praranda savitvardą, tačiau ji sukelia ir labai aiškius jausmus. Taigi nesivaržykite šios „saulėtos“ spalvos naudoti savo namų interjere, nes ji kiekvieną rytą Jums atneš puikią nutaiką!

Nuotraukos iš: interjeras.lt, minimalisti.com, interior-hits.com, interior-styles.blogspot.com, trendzona.com.

Daugiau straipsnių panašiomis temomis:

http://www.interjeras.lt/naujiena/raudona-spalva-interjere

http://www.interjeras.lt/naujiena/melyna-spalva-interjere

Apie kitas spalvas interjere skaitykite sekančiuose straipsniuose.

163