Genetic® apmušalinė nano-oda - naujiena rinkoje!

Genetic® apmušalinė nano-oda

Genetic®    nano-oda yra revoliucinis perversmas ir didžiulis žmogaus pasiekimas dirbtinių odų gamybos srityje. Tai yra išskirtinė ir Lietuvoje panašių pavyzdžių  neturinti dirbtinė oda. Ji savo savybėmis prilygsta  natūraliai odai, yra lengvai prižiūrima ir valoma.

Aptraukti Genetic nano-oda baldai ne tik atrodo puikiai namuose, bet ir  ilgai tarnauja.  Visi techniniai šios odos parametrai  yra artimiausi natūraliai odai, o kai kuriais - netgi  lenkia, tokiais kaip: atsparumas bakterijoms ir grybeliui,  neturi  natūraliai odai būdingo kvapo, randų žymių, kietumo- minkštumo skirtumų,  nereikia periodiškai impregnuoti, draugiška gamtai,  yra lengvai prižiūrima ir išvaloma nuo įvairių dėmių, tokių kaip: kava, vynas, tušinukas ir pan.

Daugeliui klientų labai svarbu yra baldo kaina, todėl džiugu Jums pranešti, kad baldus su Genetic nano-oda galima įsigyti už mažesnę kainą negu baldus su natūralia oda. Užsisakyti baldus su Genetic nano-oda galite ,,Magrės baldų“ salone, BALDŲ NAMUOSE „Skraja“.

Daugiau informacijos apie BALDŲ NAMŲ asortimentą: www.baldunamai.lt