Carreblanc pagalvėlės

Carreblanc antklodės

Carreblanc
 pagalvėlės ir antklodės

Neišsimiegojote naktį, atsikėlėte pavargę ir su skaudamu sprandu; visą naktį buvo karšta arba atvirkščiai – nuolat šalote? Dėl šių nepatogumų kalti gali būti patalai – svarbu ne tik forma, dydis, bet ir patalų audinys bei užpildas. Šie dalykai itin svarbūs alergiškiems žmonėms. Apie tai, kokiais kriterijais derėtų vadovautis renkantis patalus, kalbamės su „Carreblanc“ atstovybės Lietuvoje komercijos direktore Valdone Šiaudikiene.

Pagalvė turi būti patogi, tinkamo dydžio, formos, nesukelianti alergijos, lengvai prižiūrima. Kvadratinės ir pailgos pagalvės geriau prilaiko galvą ir kaklą miegant, negu rulono formos arba apvalios. Pagalvė turi būti tokio dydžio, kad ją galėtumėte pasidėti ne tik po galva, bet ir po kaklu. Jeigu esate alergiški, puikiai tiks pagalvė su medvilniniu užvalkalu ir sintetiniu ar natūraliu užpildu („Equarter“, „Traversin“, „CB Premium“). Šios pagalvės antialergiškos, turi antigrybelinių savybių. Bene ekologiškiausios ir minkščiausios pagalvės – su žąsų pūkų užpildu („Nuage“), taip pat su žąsų plunksnų ir pūkų užpildu („Flokon“), tačiau alergiškiems žmonėms jos netiks.

Renkantis antklodę taip pat svarbu jos dydis, medžiagos, iš kurių ji pagaminta, užpildas, šiltumas ar vėsumas, nealergiškumas ir t.t. Šiltuoju metų laiku antklodė neturi būti per šilta, sunki ar stora. Itin malonios ir tinkamos šiltajam metų laikui – medvilniniais užvalkalais ir poliesterio užpildu išsiskiriančios „Couette Cap Sud“ ir ypač kokybiška „Couette Pole Sud“ (sertifie ECO LABEL 200g/m). Taip pat yra „Supreme“ antklodžių, kurių sudėtis – 100 proc. medvilnės (tiek užpildas, tiek užvalkalas). Ji nėra labai šilta, todėl tiks šiltajam metų sezonui, patiks mėgstamtiems natūralumą. Anklodės lengvos, minkštos, vienodai paskirsto šilumą, jos antibakterinės, antigrybelinės, apsaugotos nuo erkių (PRONNEM apsauga).

Pagalves bei antklodes („Supreme“, „Nuage“, „Flokons“) valykite cheminiu būdu, neskalbkite jų vandeniu, kitas pagalves bei antklodes galite skalbti 40 laipsnių temperatūros vandenyje.

Daugiau straipsnių šia tema: