Essence kolekcija – vientisas vonios kambario dizainas

Esminės Essence kolekcijos savybės – subtilumas, aiškumas ir lengvumas. Šios kolekcijos pagrindas – praustuvai: paprasti, elegantiški dizaino sprendimai atspindi gamtos grožį. Dėl 17 mm sienelės krašto storio jie atrodo ypač lengvai ir stilingai. Visų praustuvų persipylimo anga nepastebima, nes ji yra priešingoje nei įprastai sienelės pusėje. Visa tai sukuria harmoningą gaminio vaizdą – dizainas juntamas mažiausiose detalėse. Ypač plonos tualeto dangčių linijos taip pat siejasi su šia išskirtinio dizaino serija. Laisvai pastatoma plieninė vonia išties atrodo išskirtiniu, minimalistiniu vonios kambario akcentu. Visi kolekcijos gaminiai atitinka GROHE PerfectMatch filosofiją – puikiai dera su GROHE Atrio, Essence, Plus ir Lineare serijų maišytuvais. Tai leidžia projektuotojams bei montuotojams lengvai įgyvendinti individualius klientų prašymus, siekiant tobulo rezultato vonios kambaryje.

Patogus Euphoria Smartcontrol dušo valdymas

Dėl intuityvaus SmartControl termostato valdymo patogu ir paprasta reguliuoti vandens kiekį, priklausomai nuo jūsų individualių poreikių: nuo švelnaus lietaus iki intensyvios srovės. Norėdami įjungti dušą, turite paspausti mygtuką, o panūdę reguliuoti srovės stiprumą – jį pasukti.

Patogi naujiena turintiems ilgus plaukus – galima pasirinkti galingą srovę, kuri greitai išplauna šampūną ir tuo pat metu masažuoja galvą. Perjungus srovę į lietaus režimą galėsite atsipalaiduoti nuo įtemptos dienos rūpesčių. Išjungus vandenį, sistema automatiškai išsaugo nustatytas parinktis iki kito karto. Siūloma dušo sistema su lietaus galva leidžia pasirinkti srovę tiesiai ant pačios dušo galvos sukant valdiklį. Dar viena svarbi savybė – dėl GROHE CoolTouch technologijos chromuotas valdymo bloko paviršius neįkaista, todėl tokiame duše jūs ir jūsų vaikai jausitės tikrai saugiai.

Naujoji GROHE maišytuvų serija Plus – puikus dizaino ir inovacijų derinys

Iš karto ši serija atkreipia dėmesį unikaliu dizainu, kuris savo profiliu primena D raidę. Jungiami statūs kampai su suapvalintomis dalimis leidžia šį modelį derinti tiek prie klasikinių interjero elementų, tiek prie griežtesnių architektūrinių formų. Taip pat netikėtas medžiagų derinys – stiklas ir metalas – suteikia gaminiams elegancijos ir šiuolaikiškumo. Stiklu padengtas maišytuvo snapas yra ekranas, kuriame spalvotais skaičiais rodoma bėgančio vandens temperatūra. Šie maišytuvai yra puikus pasirinkimas tiems, kas rūpinasi ekonomišku vandens naudojimu ir mėgsta savo namuose turėti išmanius sprendimus. Be to GROHE Plus maišytuvų snapai gali būti pasukami į šonus iki 90 laipsnių kampu, o taip pat turi srovės perjungimo iš standartinio į „eko“ režimą funkciją. Dar didesniam jūsų patogumui galima komplektacija su ištraukiamuoju snapu ir reguliuojamo srovės kampo funkcija. Tai išties galėtų būti naujas, išmanus gero dizaino įrenginys jūsų vonioje.

GROHE Blue Home – nedidelė virtuvės revoliucija

Nuo šiol laiko reikalaujantis vandens pirkimas ir erzinantys plastikiniai buteliai yra praeities dalykai. Iš pažiūros paprastas gero dizaino virtuvinis čiaupas gali jums tiekti gazuotą geriamąjį vandenį. Jau keletą metų tobulinamo GROHE Blue Home standartinę komplektaciją sudaro maišytuvas su įmontuotu vėsintuvu, filtru ir CO₂ balionu. Lengvu judesiu jūs galite pasirinkti paprastą filtruotą, lengvai gazuotą ar stipriau gazuotą vandenį. Užtenka tik 20 cm pločio erdvės standartinėje spintelėje, kad galėtumėte įsirengti šią unikalią sistemą, taigi viskas įmanoma ir nedidelėje virtuvėje. Priežiūra taip pat labai patogi – visi keičiami elementai: filtras ar CO₂ balionas prieinami iš priekio. Šiemet pasiūlytas maišytuvo modelis su ištraukiamuoju dušeliu, kuris naudojimąsi daro dar patogesnį. Taip pat maišytuvai gali būti pasirenkami iš madingiausių GROHE spalvų asortimento. Dar keturi tyrimais paremti argumentai, kurie paskatins jus pasirinkti šį produktą: vandens su GROHE Blue namuose išgeriama 35 % daugiau, tuo pat metu 61 % sumažinamas svarbus aplinkai CO₂ vartojimas (palyginti su įprastais vandens buteliais), jūsų išlaidos sumažėja net iki 1 %, o vienos dienos vandens kaštai sudaro tik 15 ct.

SmartBox – universalus potinkinis sprendimas jūsų dušui

Jis suteikia architektams, planuotojams ir montuotojams daugybę galimybių tik su viena potinkine dėžute, kurioje gali būti montuojami ne tik naujieji Smartcontrol, bet ir kitų modelių termostatai ar vienasvirčiai maišytuvai. Keli neabejotini SmartBox privalumai: sutaupote erdvės duše; vandens prijungimo vietos numatytos iš apačios, todėl montavimo darbai vyksta greičiau ir paprasčiau; daugiau galimų dušo variantų, bet mažesni montavimo kaštai; bet kuriuo metu, neardant sienų, galima pakeisti norimą maišytuvo viršsieninę dalį kita. Dėl naudotojui suprantamos „paspausk, pasuk, prauskis duše“ valdymo sistemos visada galima tiksliai reguliuoti vandens kiekį ir temperatūrą. Viršsieninės maišytuvų dalys gali būti apvalaus arba kvadratinio dizaino. Paviršiaus medžiagų ir spalvų pasirinkimas – nuo klasikinės chromo iki balto matinio stiklo. Artimiausioje ateityje taip pat bus galima rinktis iš 7 metalo atspalvių – GROHE spalvų kolekcijos.

Daugiau nuotraukų:

Daugiau informacijos: grohe.lt

Žurnalas „Centras“