Kristina Noreikienė

Nuotraukos gamintojo

Šiuolaikinio gyvenimo tempas išties spartus, todėl itin brangios tampa akimirkos, kai gali skirti laiko sau, atsipalaiduoti. Vienas maloniausių būdų pailsinti kūną ir sielą – apsilankyti SPA. Tačiau ne visi galime mėgautis vandens procedūrų privalumais, kada tik panorėję ar pajutę poreikį. Šiuo – pasaulį užklupusios pandemijos – laikotarpiu dėmesys sveikatai ir gerovei išties gerokai išaugęs. Suprasdama šių dienų realijas, besikeičiančius vartotojų įpročius ir augančius poreikius, pirmaujanti santechnikos įrangos gamintoja bei pasaulinis prekių ženklas, kuriantis pažangią vandens valdymo įrangą, GROHE šį rudenį pristato GROHE SPA asortimentą. Jį sudaro novatoriški, itin prabangūs produktai, skirti SPA zonai įrengti tiek visuomeninėse, tiek privačiose erdvėse.


5 pojūčius sužadinanti SPA erdvė

Visame pasaulyje galima rasti pačių prabangiausių ir nuostabiausių sveikatingumo centrų. Dabar tokią aukščiausio lygio SPA erdvę įmanoma įsirengti ir namuose. Gaivinančios bei sveikatinančios, atpalaiduojančios ar energijos suteikiančios vandens procedūros gali tapti naujos dienos pradžia arba atvirkščiai – puikia pabaiga. Maža to, vos įžengę į GROHE SPA sukurtą erdvę, iškart pajusite, kad tai – kur kas daugiau nei tik vonios kambarys.

Įkvėpimo, kuriant GROHE SPA, semtasi iš gamtos: nuo įspūdingiausių krioklių iki gaivinančio lietaus ar lengvos dulksnos. Tad ir vandens procedūros, kurias patiriate vonios kambaryje, apima tiek švelnų vandens lašų prisilietimą, tiek kaskadomis krintančio vandens jėgą. Pasitelkus pažangiausias technologijas bei išskirtinį dizainą, GROHE SPA paverčia vonios kambarį tikra ramybės, laiko sau ir sveikatinimo oaze, suteikiančia visiškai naują vandens procedūrų patirtį bei sužadinančia visus penkis pojūčius: regėjimą, klausą, uoslę, lytėjimą ir skonį.

Įkvepiantis vandens grožis paskatino sukurti estetišką, pagarbą gamtai ir meilę žmogui demonstruojantį GROHE SPA asortimentą. O galingo krioklio ošimas ar vėjo švilpimas – garsai, kurių norisi klausytis, kaip ir tekančio vandens šniokštimo, perjungiant skirtingus GROHE SPA purkštukų režimus. Žinome, kad kvapai kuria ir atgaivina prisiminimus, sukelia asociacijas. Štai levandų ir eukalipto aromatai skatina gijimą ir teikia atokvėpį. Tad būtent jie tapo ne tik įkvėpimo šaltiniu, bet ir GROHE SPA filosofijos dalimi. Be to, GROHE SPA leidžia mėgautis kiekviena vandens procedūrų akimirka – tai taip pat natūralu, kaip ir vandens lašų prisilietimas prie kūno. Galiausiai karštieji gėrimai visuomet buvo neatsiejama SPA procedūrų dalis – juk sveikatą per vandenį patiriame ne tik prausdamiesi, bet ir gurkšnodami karštą arbatą, įkvėpdami raminantį jos garą. Tad ir GROHE SPA sukurta, į vandens procedūras žvelgiant plačiau, – jos turi gaivinti ne tik kūną, bet ir sielą.

GROHE SPA asortimentas sukurtas, derinant racionalius ir novatoriškus sprendimus su estetišku bei progresyviu dizainu, leidžiančiu įrengti drąsius vonios kambarius bet kokioje erdvėje – nesvarbu, ar projektuojama SPA zona sveikatingumo centre, ar privatus vonios kambarys. Nauja GROHE SPA spalvų serija suteikia architektams bei dizaineriams daugiau kūrybinės laisvės, o vonios kambariui – asmeniškumo ir individualumo.


Prabanga ir rafinuotumas su „GROHE Allure“

Kuriant GROHE SPA, pirmiausia atnaujinta bei naujai koncepcijai pritaikyta maišytuvų kolekcija „GROHE Allure“. Elegantiški, žaviu minimalistiniu dizainu bei plonomis linijomis pasižymintys maišytuvai tapo dar patrauklesni ir organiškai įsiliejantys į aplinką. „GROHE Allure“ kolekcijos grožį bei išskirtinumą lemia darnios išorės proporcijos ir techniškai pažangi vidinė konstrukcija. Įspūdingu vonios kambario akcentu tapę maišytuvai sukurti sujungus naujausias technologijas su vokiečių meistriškumu. Cilindro formos siluetai ant kvadratinio arba stačiakampio pagrindo kuria minimalistinę estetiką, o dviejų stilių rankenėlės – plokščia svirtis arba trijų valdymo mygtukų konstrukcija – atitinka net griežčiausius reikalavimus.

Atnaujinta „GROHE Allure“ maišytuvų kolekcija suteikia dizaineriams ir architektams galimybę įrengti nepriekaištingą, harmoningą vonios kambarį pagal klientų skonį. Universalus asortimentas apima ir ant grindų sumontuotus maišytuvus bei vonios krioklius, leidžiančius sukurti holistinį vonios kambario dizainą. Kūrybos laisvę suteikia platus „GROHE Allure“ spalvų ir apdailos variantų pasirinkimas – nuo įprasto chromo iki PVD technologijos dangų: „Brushed Warm Sunset“, „Bushed Cool Sunrise“ ir „Hard Graphite“.


Individuali dušo patirtis jūsų namų SPA

Naująjį GROHE SPA asortimentą papildo ir pagal individualius prausimosi įpročius pritaikomi „GROHE Rainshower Aqua“ moduliniai dušai. Jie montuojami lubose ir suteikia galimybę pasirinkti bei derinti skirtingas vandens sroves. Kūrybiškumui čia nėra ribų, nes dušą lubose galima projektuoti labai įvairiai, tad jis lengvai pritaikomas pagal klientų poreikius. O ypač plonų apvalių ir kvadratinių modulių dizainas pabrėžia minimalistinę, tačiau kartu ir rafinuotą išvaizdą.

Naują GROHE SPA produktų asortimentą vainikuoja šoniniai „GROHE Rainshower Aqua Body Sprays“ kūno purkštukai, kasdienį prausimąsi papildantys pulsuojančiu vandens masažu. „GROHE Rainshower Aqua Body Sprays“ – tai dušo galvutė ir valdymo elementas viename: paleidus vandenį, purškimo galvutė automatiškai išslysta ir tarnauja kaip sukamasis valdymo elementas. Dėl to patogu reguliuoti purškimo galvutės kampą ir nustatyti režimą – nuo lietaus dušo („Rain“) iki gaivinančio stipraus purškimo („Active Jet“). Išjungus vandenį, kūno purkštukai grįžta į pradinę padėtį ir visiškai įsilieja į kištukinį lizdą – taip duše taupoma erdvė. Vonios kambario įrengimą palengvina kvadratinė arba apvali purkštukų forma bei plati GROHE SPA spalvų paletė, leidžianti juos lengvai pritaikyti bet kokio stiliaus interjere.

Be to, į šiuos kūno purkštukus įdiegta „Eco Joy“ technologija padeda taupiai naudoti vandenį. Tad „GROHE SPA Rainshower Aqua Bodu Sprays“ suteikia galimybę derinti atsakingą vartojimą su grynu dušo malonumu.


Profesionalai renkasi GROHE

Sutelkusi dėmesį į klientų poreikius, GROHE kuria išmanius, gyvenimą gerinančius tvarius produktus – jų kokybę bei patikimumą užtikrina per pastaruosius 10 metų gauti daugiau nei 490 dizaino, inovacijų bei tvarumo apdovanojimų. Visi GROHE gaminiai atitinka ypač aukštus meistriškumo ir funkcionalumo reikalavimus. Jie naudojami daugybėje aukšto lygio pastatų visame pasaulyje – tai reiškia, jog didelė dalis architektų, dizainerių ir projektuotojų pirmenybę teikia būtent šiam prekių ženklui.

Kokybė, technologijos, dizainas ir tvarumas – kertinės vertybės, atspindinčios įmonės pasiryžimą kurti išskirtinę patirtį teikiančius gaminius. GROHE nusistatė itin aukštus standartus, kad kiekvieną kartą, įjungę maišytuvą ar įžengę į dušą, išties pajustumėte skirtumą.

Daugiau informacijos: www.grohe.lt

Žurnalas „Centras“