"Leksima" lova

"Leksima"
 lova

"Leksima"
 lova

"Leksima"
 lova

"Leksima"
 lova

"Leksima"
 logotipas

"Plaza baldai" logotipas

Jau seniai rinkoje prekiaujama lovomis, kurioms vis kažko trūksta: stiliaus, elegancijos, patogumo, nėra kur susidėti patalynę arba lova nepatogiai sulankstoma, sunki kaip spinta, girgžda besivartant, arba yra tiesiog nesuvokiamai brangi... Įsigyję lova iš „Leksima“ asortimento pamiršite visas šias problemas.

Visų pirma, iš puikaus dizaino lovų lengvai išsirinksite tą, kuri geriausiai tiks Jusų interjere: minkštą lovos karkasą dengs puikios kokybės užvalkalas iš audinio arba odos. Tereikės iš daugelio galimų atspalvių pasirinkti tinkamiausią. Lovų užvalkalus,siuvamus iš kokybiškų natūralių ir mišrių audinių arba odų, labai lengva nuimti ir išvalyti ar išskalbti užvalkalą, o pasikeitus madai ar nuotaikai, pakeisti nauju.

Itin talpi patalynės dėžė yra tikrai praktiškas sprendimas, taupantis vietą. Naujos kartos pneumatinis grotelių pakėlimo mechanizmas palengvina kėlimą – net vaikas nesunkiai susitvarkys savo jėgomis.

Lovos karkasas – metalinis. Tokia konstrukcija leidžia tvirtai sujungti rėmo detales tarpusavyje ir išvengti girgždėjimo trinantis vienai detalei į kitą. Šis karkasas daug lengvesnis už masyvius plokštės karkasus, nes naudojama daug mažiau medžio drožlės plokščių, ir jos yra padengtos laminatu. Todėl jos neskleidžia į aplinką pavojingų sveikatai formaldehidų.

Daugiau informacijos: www.plazabaldai.lt ir www.leksima.lt

Daugiau susijusių straipsnių: