Kiekvienas iš mūsų susiduriame su ta pačia problema – daiktų laikymas. Kai nebeturime vietos, o visur besikaupiantys daiktai pradeda trukdyti, galiausiai nusprendžiame įsigyti dar didesnę daiktų laikymo sistemą, kas ne tik mūsų kišenes paverčia lengvesnėmis, tačiau ir užima papildomai vietos namuose. Kaip praktiškai sutaupyti vietos? Dizainerė Rasa Valackienė siūlo išradingą, taupų ir naujų tendencijų įkvėptą daiktų laikymo principą šiuolaikiniams namams.

,,Hamakas – tai išeitis“, – teigia R. Valackienė. Dažnas iš mūsų išgirdęs šį žodį pagalvoja apie už abiejų galų pritvirtintą didelį audinio ar tinklo gabalą tarp medžių, kuriame patogiai įsitaisai ir snūduriuoji. Tačiau – tai kur kas daugiau. Išradingai pritaikytas jis gali virsti spalvingu, patogiu ir daug pigesniu sprendimu visiems, kas nori rasti daiktams papildomos vietos.

Pasidėkime daiktus, kurie neturi pastovios vietos

Pradėkime nuo paprasto pavyzdžio. Grįždamos namo, mes moterys, dažnai savo rankines padedame ten, kur papuola. Fotelis, sofa, spinta ar palangė tampa nepastoviais prieglobsčiais daiktui, kuris mums reikalingas kiekvieną dieną. Padėdamos jį vis kitoje vietoje, dažnai tenka save pagauti, kad jo ieškome. Todėl labai svarbu turėti patogią ir pastovią vietą.
Pakabinkime hamaką po kėde, šalia darbo stalo ir turėsime puikią bei pastovią vietą rankinei.
Pagalvokime, kiek tokių daiktų kaip rankinė pas mus yra? Manau, nemažai... Todėl raskime jiems vietos, visiškai neišnaudodami papildomos erdvės.

„Saveplace“ hamakai užima mažai vietos, yra gaminami Lietuvoje iš kokybiškų audinių. Viena audinio pusė, tai impregnuotas audinys, kita – minkštas multinas (poliesteris). Hamakas gali išlaikyti net iki 10 kilogramų. Gausus spalvų pasirinkimas, minimalistinis, skandinaviškas dizainas ir tinkamumas įvairiems baldams, kurių parametrai ne didesni kaip 53×53 cm, leidžia pritaikyti hamaką visur, kur tik Jums patogu.

Miegamasis

Ką daryti, jeigu mėgstame prieš miegą skaityti knygas, o naktinis staliukas šalia lovos yra nedidelis, su vienu stalčiuku ar visai be jo ir jau apkrautas daiktais? Pritvirtiname hamaką prie staliuko kojų, visai nesvarbu kokių: metalinių, medinių ar plastikinių ir štai – turime papildomos vietos šalia lovos, į kurią galėsime patalpinti ne tik knygą, bet ir drabužius, telefono pakrovėją ir kt. O prisitvirtinę hamaką po kėde, galime pasidėti šlepetes ar šiltas, vilnones, žiemines kojines, ką dažniausiai esame linkę palikti tiesiog ant grindų.

Vaikų kambarys

Vaikų kambaryje, pritvirtinkime hamaką prie kėdės ir padėkite mėgstamiausius vaikučio daiktus. Tai ne tik patogu vaikams, nes jie visada galės pasiekti žaislus, kurie jiems svarbiausi, bet ir jų tėveliams. Jums nereikės kiekvieną kartą nukelti žaisliuko nuo vaikui nepasiekiamos lentynos. Be to, tai žaismingas sprendimas, kuris vaiko kambariui suteiks dar daugiau teigiamos emocijos ir jaukumo.

Svetainė

Svetainėje pritvirtinę hamaką prie kėdės, galite padaryti papildomos vietos susidėti žurnalus, laikraščius, nuotolinio valdymo pultelius, planšetinį kompiuterį ar tiesiog, sukurti papildomą lentyną žurnaliniam staliukui. Hamakas, taip pat yra puiki išeitis jeigu namuose nėra daug vietos, o turite nedidelį augintinį, kuriam norite suteikti vietą poilsiui, praktiškai išnaudodami erdvę.

„Saveplace“ hamakai, tai ne tik daiktų laikymo sprendimas, tai praktiško ir šiuolaikiško gyvenimo būdo atspindys. Hamakus galite pritaikyti bet kurioje namo erdvėje. Jie padės kiekvienam gyventi patogiau, jaukiau, suteiks namams žaismingumo ir, be jokios abejonės, padės taupyti vietą.

Daugiau informacijos: www.saveplace.eu