Šiame numeryje daugybę tradicijų sukūręs ir apdovanojimų pelnęs prekių ženklas hansgrohe pristato du naujus, kaip visuomet modernius, gaminius: dviejų formų virtuvės maišytuvą Aqittura su integruota vandens filtravimo ir mineralizavimo sistema ir išskirtinius RainDrain dušo vandens nuotekų sistemos modelius. 

Minimalistinis dizainas – daugiau harmonijos kasdieniame gyvenime

Hansgrohe Aqittura maišytuvas traukia akį minimalistinio dizaino kalba ir moderniais paviršiais. Naujasis modelis puikiai atrodo skirtinguose virtuvės interjeruose, dera prie įvairaus gyvenimo stiliaus. Siūlomi du Aqittura maišytuvo su filtravimo ir mineralizavimo sistema dizaino variantai. Pirmasis – maišytuvas su elegantišku U formos čiaupu. Spustelėjus jo priekyje įtaisytą beveik nematomą mygtuką, įjungiama filtruoto ar mineralizuoto vandens srovė, o pasukus minimalistinio dizaino rankenėlę imamas tiekti įprastas vanduo iš čiaupo. Dėl atskiro tiekimo akimirksniu vandenį galima perjungti į filtruotą, ir atvirkščiai. Šis Aqittura modelis turi praktišką 76 cm ištraukiamąją žarną su dušeliu, sBox sistemą ir plačiu kampu pasisukantį čiaupą. Taigi, maišytuvas  padeda palaikyti idealią švarą virtuvės darbo zonoje.  

Modernus L formos maišytuvas skirtas mėgstantiems tiesias linijas. Dėl linijinės konstrukcijos naujasis prietaisas tinka įvairaus stiliaus virtuvėms. Maišytuvo šone esančia Select rankenėle galima paleisti filtruotą ar mineralizuotą vandenį, o priekyje esančia rankenėle – vandentiekio vandenį. Nesvarbu, koks – U ar L formos, chromuotas, matinės juodos ar nerūdijančiojo plieno spalvos, Aqittura maišytuvas harmoningai įsilieja į bet kokią šiuolaikinės virtuvės aplinką ir paverčia plautuvę virtuvės centru.

Pusiausvyra ir komfortas 

Hansgrohe naujovė suteikia virtuvei ir kasdieniniam gyvenimui patogumo ir harmonijos: aukštos kokybės filtruotas ir mineralizuotas geriamasis vanduo visada greitai pasiekiamas, o mes tausojame aplinką. Dėl naujoviškos MinTec® mineralizacijos ir filtravimo technologijos  iš vandens pašalinami  teršalai ir jis pripildomas vertingų mineralų. Gamintojas siūlo patiems pasirinkti iš čiaupo tekančio vandens skonį ir mineralizacijos lygį. Filtrų kasetes lengva pakeisti dėl jose įdiegtų pažangių technologijų. Iš viso asortimentą sudaro šeši filtrai: aktyvintos anglies; du skirtingo dydžio aktyvintos anglies su jonais, užtikrinančiais dvigubą apsaugą ir neleidžiančiais susidaryti kalkių nuosėdoms, ypač tose vietose, kuriose vanduo kietas; ir trys mineralizuojantys filtrai (Harmony, Life ir Sport) su skirtingomis mineralų proporcijomis (magnio, kalcio, kalio ir natrio). Taigi vandens filtravimo bei mineralizavimo funkcijas turintis Aqittura virtuvės maišytuvas prisideda prie tvaresnio gyvenimo būdo ir subalansuotos mitybos.

Moderni vandens nuotekų sistema duše  

Vis labiau populiarėjančius vizualiai patrauklius dušo latakus galima sklandžiai integruoti į bet kokias dušo grindis – jie nepriekaištingai atrodys visuose vonios kambario interjeruose. hansgrohe RainDrain latakų modeliai – ilgų darbo metų dušo santechnikos srityje rezultatas. Šiuose produktuose pritaikyta daugybė drenažo technologijų ir dizaino sprendimų, tad jie atitiks kiekvieno vonios kambario projekto reikalavimus. Dėl gaminiuose įdiegtų patikimų technologijų kanalizacija bus sandari daugelį metų. Pagrindinė vandens nutekėjimo sistemos dalis  –  naujoviškas Dryphon sifonas, išsiskiriantis ypač dideliu vandens srauto greičiu – net iki 60 l/min.

Hansgrohe RainDrain latakai yra modernus pasirinkimas dušo vandens nuotekų sistemai. Aukščiausios kokybės dušo latakai ne tik puikiai atlieka vandens nutekėjimo funkciją, bet ir idealiai dera prie dušo zonos ir vonios kambario stiliaus. Siūlomi įvairūs latakų modeliai – su šlifuoto nerūdijančiojo plieno, chromo ir 5 išskirtiniais spalvotais FinishPlus paviršiais. Visi jie nuostabiai dera su hansgrohe dušo sistemomis. Skirtingo ilgio modeliai telpa į kiekvieną svajonių dušą ir tampa rafinuotu akcentu. 

Dizainas pagal asmeninį poreikį

Hansgrohe siūlo keturis RainDrain modelius, kiekvienas iš jų – universalus, tad puikiai įsilies į bet kokį interjerą. Raindrain Flex – žvilgsnį traukiantis latakas su integruotu nuolydžiu ant dekoratyvinio dangtelio. Galima rinktis iš septynių paviršiaus spalvų. Šis latakas pritaikytas montuoti prie sienos arba atitraukus nuo jos. Natūralaus stiliaus dizainui, iki 40 mm storio plytelėms ar akmeniui, yra pritaikytas Raindrain Rock modelis. Šis latako modelis yra šešių ilgių ir gali būti sutrumpintas. Raindrain Match modelį galima rinktis iš 6 spalvų arba įklijuoti plytelę. Įrengus šį lataką, vanduo nuteka nerūdijančiojo plieno kanalo šlaito dangčiu žemyn į drenažą. Taškiniam vandens nutekėjimui sukurtas Raindrain Spot. Šį modelį galima žemai sumontuoti ir maksimaliai lanksčiai išdėstyti, o jo dangtelį – išklijuoti plytele.

Patogus įrengimas ir aukšta kokybė

Hansgrohe RainDrain papildo visas hansgrohe siūlomų maišytuvų ir dušų kolekcijas, dėl to dušas atrodo vientisas. Įvairių modelių hansgrohe RainDrain nutekamuosius latakus paprasta montuoti, minimalus jų gylis ir įvairus ilgis padeda lengvai juos pritaikyti įvairiai suprojektuotuose dušuose. Jie suteikia maksimalią judėjimo laisvę duše. Aukščiausios kokybės produktus kuriantys Hansgrohe meistrai demonstruoja itin atsakingą požiūrį į dizainą.

Daugiau nuotraukų:

 

Daugiau informacijos: hansgrohe.lt