Technologijoms žengiant koja kojon su dizainu, gimsta naujoviški ir funkcionalūs sprendimai, suteikiantys mūsų kasdienybei daugiau spalvų bei malonumų. Negana to, įsivyraujant ekologiškam gyvenimo būdui, vis populiaresni tampa išradimai, leidžiantys vartotojui ne tik sutaupyti elektros energijos, pinigų, bet ir prisijungti prie pasaulio bendruomenės, puoselėjančios žaliosios planetos idėją.

Raindance Select


Tarptautinį pripažinimą pelniusi įmonė „Hansgrohe“ jau daugiau nei šimtmetį kuria produktus, atitinkančius aukščiausius kokybės, komforto bei ekonomiškumo standartus. Viena labiausiai vertinamų, didelio pirkėjų dėmesio sulaukusių naujovių gaminiai, sukurti naudojant Select technologiją, suteikiančią galimybę vandens srovės režimus valdyti vienu mygtuko spustelėjimu.

Vienas spustelėjimas – nauji pojūčiai

Raindance Select ir Croma Select modelių dušo galvutėse įmontuotais Select mygtukais galima keisti vandens srovę nuo lengvos, masažinės – sukūrinės tėkmės iki stipresnio lietučio. Ši funkcija leidžia pajusti unikalius kasdienio vandens masažo džiaugsmus ir tausoti vandens išteklius. Moderniosios dušo sistemos išsiskiria ne tik daugiafunkciu Select mygtuku, bet ir padidintomis 120 mm bei 150 mm skersmens galvutėmis, suteikiančiomis platesnes vandens paskirstymo ir tausojimo galimybes. Modelį Raindance Select įmonė „Hansgrohe“ sukūrė kartu su dizaino „Phoenix Design“ studija. Už jį „Hansgrohe“ pelnė prestižinį „iF product design award“ apdovanojimą. Gaminami dviejų tipų modeliai: su apvalia arba glotniai suapvalinta dušo galvute ir keliomis skirtingo stiprumo srovėmis. Dėl subtilių linijų šie produktai tampa elegantiškais vonios kambario akcentais, derančiais su visais šiuolaikiniais maišytuvais bei keramika.

Raindance Select Croma Select Raindance Select

Modernu, minimalistiška, saugu

Neatsiejama modernaus vonios kambario detale tampa į sieną montuojami termostatai. Minimalistinis jų dizainas ne tik taupo vietą, bet ir suteikia saugumo. RainSelect tai dušo sistemos valdiklis, leidžiantis valdyti iki penkių skirtingų vandens srovės režimų. O jo daugiafunkciškumą papildo temperatūros ir srovės reguliavimo rankenėlės. Reguliatoriaus plokštėje išdėstytų mygtukų reikšmę lengvai supras tiek vaikai, tiek garbaus amžiaus žmonės. Tiems, kam RainSelect funkcijų gali pasirodyti per daug ar nepakakti dušo erdvės, „Hansgrohe“ siūlo ShowerSelect. Tai daug galimybių turinti termostatųlinija: galima rinktis termostatą, atliekantį vieną ar dvi dušo funkcijas, taip pat su papildomu 3 taškų valdymo bloku sukomplektuoti sudėtingesnę dušo sistemą.

Shower Select


Nuo vonios iki virtuvės

Mygtuko technologija ypač pasiteisino maišytuvuose. Vonios kambariui sukurti grakščių linijų, interjero dizainerių pamėgti Talis Select ar modernūs Metropol Select modeliai. Virtuvei skirta Metris Select kolekcija pasižymi dizaino ir funkcijų įvairove. Pavyzdžiui, Metris Select, tampa nepamainomu pagalbininku virtuvėje. Įvairaus aukščio ir atspalvio maišytuvus lengva priderinti bet kokioje virtuvėje pagal asmeninius poreikius. Modeliai su ištraukiamuoju dušeliu ir lanksčia žarnele palengvina indų plovimą ir padeda palaikyti švarą. Žarnelės srovę patogu paleisti ir keisti paspaudus mygtuką: tereikia iš anksto ergonomiška rankenėle nustatyti norimą vandens srovę ir temperatūrą. Reguliuojant tėkmę vienu greitu spustelėjimu gerokai taupomas vanduo. Select mygtukų pagalba tampa nepakeičiama, kai rankos užimtos ar nešvarios, nes maišytuvą galima valdyti ir alkūne.

Nuotraukų galerija:

Daugiau informacijos: hansgrohe.lt

Žurnalas: „Interjeras.lt pataria“