Harmonija namuose: natūralaus medžio baldai vaikams

Harmonija namuose: natūralaus medžio baldai vaikams - Interjeras.LT

Harmonija namuose: natūralaus medžio baldai vaikams - Interjeras.LT

Tinkamai suprojektuoti interjerą yra sudėtingas, profesionalių žinių ir įgūdžių reikalaujantis darbas. Norint sukurti namų aplinką, kurioje vyrautų „patogi“ estetika, pirmiausia reikia geros idėjos. Jei idėją jau turite, belieka pasirūpinti baldais. Natūralaus medžio baldai namams suteikia ne tik jaukumo, bet ir prisideda prie geros jūsų ir jūsų vaikų savijautos.

Natūralus medis nebijo drėgmės, tai – kvėpuojanti medžiaga. Palyginkime: baldai iš medžio drožlių, gavę drėgmės, gali pabrinkti, tikėtina, kad atsiras paviršiaus nelygumų, atsilups jų kraštai ir briaunos.  Be to,  tokių baldų nerekomenduojama daug kartų išardyti ir vėl sudėti. Natūralaus medžio baldai tarnaus kelis dešimtmečius, o svarbiausia, kad jie į aplinką neskleidžia nuodingų medžiagų, kaip, pavyzdžiui, baldai iš pigių medžio drožlių plokščių. Presuotos pjuvenos suklijuojamos derva, kurios sudėtyje yra žmogaus sveikatai ir aplinkai labai nuodinga medžiaga  – formaldehidas. Pigi medžio drožlių plokštė gali jį skleisti į orą daugiau nei 10 metų. Ypač tai kenksminga vaikams. Formaldehidas nekvepia, tačiau ilgalaikis jo garų poveikis sukelia galvos skausmą, pykinimą, alergiją.

UAB „Baldai Jums“ visiems baldams naudoja natūralų medį ir ekologiškas apdailos medžiagas – vandens pagrindo lakus bei aliejų. Vaikams įmonė siūlo dviejų aukštų ir „augančias“ kartu su mažyliu lovytes. Dviejų aukštų mažesnių lovyčių išmatavimai (abiejų aukštų) – 90x200 cm, didesnių – apačia 120x200 cm, viršus 90x200 cm. „Auganti“ lovytė yra neaukšta, taigi nebaisu, kad vaikas iškris. Lovytė yra ištraukiama. Pradinėje pozicijoje lovytė yra 110 cm ilgio, o ištraukus ją ji pailgėja iki 190 cm. Jos plotis – 76 cm.

Baldus užsakovai gali komplektuoti patys – pagal savo skonį ir poreikius.

www.baldaijums.lt