Prekybos vietų, restoranų ar kavinių interjerai siejasi su dinamika bei judesiu. Pats interjeras turi kviesti užeiti ir pabūti ilgiau per erdvės išplanavimą, baldų išdėstymą, spalvas ir, aišku, medžiagas. Tuo pačiu reikia numatyti galimybę sezoniniams pokyčiams, kad su minimaliais atnaujinimais pavyktų pasiekti maksimalių rezultatų. Na ir dar… tvarumo tema, kuri ištikimai lydi mus kasdien: kaip planuoti erdves, kokias medžiagas rinktis? Tad šįkart apie medžiagas.

Kai reikia spalvų

Įvairūs tyrimai rodo, kad:

- 62-90% pirmojo įspūdžio sudaro spalvos

- 52% klientų negrįžta į parduotuvę, jei jiems nepatinka aplinka parduotuvėje

Vadinasi, spalvoms parduotuvėje ar kavinėje tenka išties didelis dėmesys. Interjero dekoravimo medžiagų gamintojai paprastai siūlo labai platų savo gaminamų medžiagų spalvų/raštų pasirinkimą, tačiau dar daugiau nuveikti galima pasitelkus į pagalbą spaudą. Tuomet nereik prisirišti prie to, kas siūloma, nereikia laukti ilgų pristatymo terminų. Jums reikia pagalvoti apie vaizdą, kokio norėtumėt, pagalvoti apie medžiagiškumą (plėvelė, tekstilė ar pan.), išsirinkti tą vaizdą geriausiai atitinkančią medžiagos faktūrą ir įmonės, atliekančios spaudą, jums padės su sienu ar lubų dekoravimu.

 

Individualiai užsakyti spausdinti tapetai kavinės interjere. Dizainas „Pievų fėja“, spauda ir įgyvendinimas Preserve.lt

 

Kai reikia greito ir praktiško sprendimo

Interjero dizaineriai beveik visuomet sako, kad nori natūralių, originalių medžiagų (medžio, metalo, tekstilės ir pan.). Kai kalbam apie ilgalaikius projektus, ilgai turinčius gyvuoti ir tarnauti interjerus, tuomet, taip, originalios medžiagos tiesiog privalo būti tame interjere. Tačiau visuomeniniam interjere tikrai ne visuomet originalios medžiagos ilgaamžiškumas reikalingas. Pavyzdžiui, jei parduotuvėje reikia betoninės sienos įspūdžio, ar tikrai ten reikia įrenginėti betoninę sieną? Tokiais atvejais, mes siūlome apsvarstyti alternatyvius variantus. Tai gali būti atspausdintas vaizdas ant tapetams skirtos medžiagos “Coala WallDesign”, arba lipni plėvelė, kuri atkartoja reikalingą paviršių “Coala Interior Film”. Vaizdas, užklijavus kokybišką plėvelę, niekuo nesiskiria nuo originalios medžiagas. Ir ne tik vaizdas, bet kartais net ir pojūtis liečiant.

Tad kitą kartą, kai parduotuvės įrengimui norėsis medžio, marmuro ar metalo, apsvarstykit ir lipnių interjero dekoravimo plėvelių variantą.

 

Parduotuvės vitrinos dekoravimas „Coala Interior Film“. Įgyvendinimas UAB „Ink Idea

Kai svarbus sezoniškumas

Prekybos vietose ypatingai svarbus sezoniškumas. Be nuolatos esančių stabilių interjero elementų, visuomet yra vietų, kur skelbiamos sezoninės naujienos ar kita periodiškai besikartojanti informacija. Dažniausiai tai būna sprendimai, kurie panaudojami tik vieną kartą ir po to arba išmetami, arba, geresniu atveju, perdirbami. O kas jei yra sprendimai, kai didžiąją dalį besikartojančios informacijos, galima atsispausdinti ir nuolat keisti pagal poreikį. Kol vieno sezono informacija pateikta parduotuvėje, kito sezono informacija savo eilės lauke sandėliuke. Ir naudoti ją su minimaliais papildymais galima išties ilgai. Tuo tarpu lankytojui kiekvieną kartą atrodys, kad įvyko didelis pokytis.

Tokius beiskeičiančius sprendimus dažnai padeda įgyvendinti „Coala Magnetic” medžiagos pasirinkimas: magnetinis pagrindas + medžiaga su ferro dalelėmis.

 

„Coala Magnetic“ medžiaga tinkama, kai reikia dažnai keisti ekspoziciją ar rengti reklamines akcijas. Plačiaformatė spauda. 

 

„Coala Magnetic“ medžiaga tinkama, kai reikia dažnai keisti reklamines akcijas informacinėse lentelėse – paprasta ir patogu. Idėja ir įgyvendinimas UAB „Ink Idea“.

Kai reikia įspūdžio

Na ir kartais visuomeniniam interjere, rodos, tetrūksta kokios kibirkšties, galbūt akcento prikaustančio žvilgsnį. Gyvas, besikeičiantis vaizdas, žėrėjimas, ypatingos magijos įgaunantis dirbtiniam apšvietime. „Coala Interior Film Glitter” – tai tik viena idėja iš daugelio kylančių susipažinus su Antalio interjero dekoravimo medžiagomis.

Raidės apklijuotos „Coala Interior Film Glitter“ plėvele, sukuria pasakišką atmosferą. Idėja ir įgyvendinimas UAB „Ink Idea“.

Kviečiame sužinoti daugiau:  http://ow.ly/iOxl50IKtVA