Sulaukėte pakvietimo apsilankyti naujuose draugų namuose? Tuomet Jūsų laukia nelengva užduotis: nuspręsti, ką jiems padovanosite – juk tikriausiai nesiruošiate keliauti tuščiomis! Šiuo atveju galima rasti pačių įvairiausių sprendimų, tačiau jeigu idėjų pritrūkote ar nežinote, kas bičiuliams patiktų labiausiai, išbandykite šiuos, visuomet pasiteisinančius variantus.


Interjero detalės

Tai bene pati saugiausia ir populiariausia idėja – įkurtuvėms tiks viskas, pradedant dailiomis žvakidėmis ir baigiant ryškiaspalviais paveikslais. Tiesa, jeigu nenorite, kad Jūsų išrinktas suvenyras savo vietą atrastų tik mažai pastebimame kampe, pagalvokite apie draugų namų interjerą ir detales, kurios galėtų jį pagyvinti. Gal tai bus vazoninė gėlė, o gal žaismingos pagalvėlės – svarbiausia, kad žinotumėte, jog tokie aksesuarai jiems iš tiesų tiks ir patiks.

Virtuvės reikmenys

Puodai, įrankių rinkiniai, dubenėliai – tai tik keletas virtuvėje naudojamų gaminių, kurių niekuomet nebūna per daug. Žinoma, norėdami įsitikinti, kad daiktas iš tiesų bus reikalingas, galite pasidomėti, ko naujakuriams šiuo metu trūksta labiausiai: jei daugiau pasikalbėsite apie įsikūrimo procesą, jie tikrai prasitars, ką dar tik ketina įsigyti. Tačiau virtuvės reikmenis praktiški žmonės visuomet priima maloniai – juk jei ne dabar, tai vėliau jie tikrai bus panaudoti!

Prieskonių rinkiniai

Ši idėja pasiteisins kone visais atvejais, tad jeigu nenorite rizikuoti rinkdami bičiuliams interjero detales ar kitus labiau įpareigojančius gaminius, su prieskonių rinkiniu niekuomet neapsiriksite. Net ir tuomet, jei pats stovas neatras vietos ant stalviršio, prieskoniai tikrai bus sunaudoti. Priklausomai nuo Jūsų biudžeto, rasite tiek labai paprastų, tiek prabangiai atrodančių variantų – platų prieskonių rinkinių ir kitų dovanų pasirinkimą siūlo Pigu.lt el. parduotuvė.

Stalo žaidimai

Jei Jūsų draugai mėgsta leisti laisvalaikį turiningai ir azarto jiems tikrai nestinga, nesuklysite išrinkę jiems naują stalo žaidimą – žinoma, prieš tai pasidomėję, kokie žaidimai šiuo metu jau yra sukaupti jų kolekcijoje. Įkurtuvės taps puikia proga naująjį žaidimą išbandyti visiems drauge, tad nusimato labai nuotaikingas ir smagus vakaras, kurį dar ne kartą norėsis pakartoti.

Namų įranga

Nors pakankamai retai, tačiau artimiausiems giminaičiams ar draugams kartais perkame ir kur kas didesnes dovanas – tai ypač pravartu daryti tuomet, kai dovanos ieškote ne vienas, o su visa kompanija. Visgi, kadangi tokia dovana pareikalaus daugiau investicijų, labai tiksliai turite žinoti, ko naujakuriams iš tikrųjų reikia.

Paskaičius namų įrangos aprašymus kartais atrodo, kad, pavyzdžiui, šaldytuvai ar dulkių siurbliai parduoda patys save, tačiau bus kur kas geriau, jei vadovausitės ne aprašymais, bet atsižvelgsite į savo bičiulių poreikius. Nors staigmenos ir neliks, toks daiktas iš tikrųjų bus vertingas.

Dovanų kuponai

Jei žinote, apie kokius daiktus svajoja būsimieji naujakuriai, tačiau namų įrangos, pavyzdžiui, šaldytuvų ar televizorių kainos Jums atrodo per didelės, padovanokite jiems dovanų čekį jais prekiaujančioje parduotuvėje. Taip neišleisite daugiau, negu planavote, o Jūsų bičiuliai, prisidėję papildomų pinigų, galės įgyvendinti savo svajones. Toks variantas tinka ir tuomet, kai nesate tikri, ką galėtumėte padovanoti – galimybė rinktis šiais laikais skamba labai viliojančiai!

Tarp visų šių idėjų nesunkiai rasite bent vieną, kuri tiks ir patiks Jūsų draugams. Tačiau jei nesate linkę rizikuoti, verčiau nuoširdžiai su jais pasikalbėkite – tuomet tikrai sužinosite, kokia dovana juos sužavėtų labiausiai!

Daugiau informacijos: pigu.lt