Sauna

Sauna

Sauna

Dažai saunai

Vaškas saunai

Sauna

Suomija garsėja lyderyste ekologijos srityje, technologijomis ir saunomis (pirtimis). TIKKURILA gamina specialią priemonių seriją pirtims, kuri apsaugo saunos garinę, prausimosi, poilsio patalpas – ilgą laiką sauną bus lengva prižiūrėti.

Viena iš 2010 metų naujienų yra saunos vaškas SUPI SAUNAVAHA – tai natūrali, vandens pagrindu pagaminta priemonė mediniams saunos paviršiams padengti. Saunos vaškas įsiskverbia į medieną ir suteikia jai natūralaus šviesumo bei švelniai matinę apsaugą. Priemonė tinka saunos suolams, sienoms, luboms bei durims ir langų rėmams padengti. Saunos vaškas gali būti bespalvis arba trijų atspalvių: juodos, baltos ir natūralios rusvos spalvos.

SUPI ARCTIC – vandens pagrindu pagaminta, perlamutrinio pigmento turinti priemonė, skirta saunos apsaugai nuo garų ir drėgmės bei persirengimo kambario sienoms ir luboms. Gaminys mediniams saunos paviršiams suteikia gamtinį pilkšvą šilko arba aksominį anglies juodumo atspalvį. Galite pasirinkti iš 10 natūralių „Valtti Arctic“ paletės atspalvių.

SUPI SAUNAPESU – efektyvi valymo priemonė, kuri be chloro dezinfekuoja ir efektyviai pašalina kalkių nuosėdas. Rūgštinis ploviklis tinka saunos ir drėgnų patalpų mediniams, metaliniams paviršiams bei keraminėms plytelėms valyti. Išmaišykite 1–2 dl „Saunapesu“ priemonės 5 litruose vandens, priklausomai nuo paviršiaus nešvarumo.

SUPI LAUDESUOJA – apsaugo nuo purvo ir drėgmės. Tai nuo drėgmės ir nešvarumų saugantis parafino aliejus, skirtas tiek priemonėmis neapdorotai, tiek anksčiau šia priemone padengtiems mediniams paviršiams prižiūrėti. Ši apsauginė priemonė įsigeria į medieną, nepažeisdama natūralaus paviršiaus. „Supi Laudesuoja“ paryškina natūralų medienos grožį.

SUPI SAUNASUOJA – apsauga drėgnų patalpų paviršiams. Tai vandens pagrindu pagaminta apsauginė priemonė, skirta garinių, prausimosi bei persirengimo patalpų sienų ir lubų lentoms padengti. Dėl jos paviršiai tampa atsparūs vandeniui ir nešvarumams. Galima tonuoti pagal TIKKURILA „Kuultavat“ lakų paletės atspalvius ir „Lapponia“ spalvų paletės pavyzdžius.

Daugiau info www.tikkurila.lt