Ideal Standard International pristatė pirmą savo naujų teatrališkų renginių turą, kuriame pabrėžiamas ryšys tarp dizaino, meno ir architektūros. Balandžio 21 d. Milane vykęs renginys rėmėsi kūrybišku ir novatorišku požiūriu, skatinančiu dalyvius apsvarstyti interjero dizaino vaidmenį šiuolaikiniame gyvenime.

Ideal Standard sukūrė Together World Tour renginių ciklą, pritaikytą šešiems žymiems pasaulio miestams. Kiekviena vieta suteikia unikalų kultūrinį foną naujos šio prekių ženklo kolekcijos pristatymui. Pasitelkus nestandartinį skaitmeninį kino formatą, kiekvienas serijos renginys unikaliai susieja kultūros ir gyvenimo būdo tendencijas su architektūra ir dizainu.

Kalbėdamas apie Together World Tour Series, įmonės Ideal Standard generalinis direktorius Torstenas Türlingas teigė: „Mes norėjome savo klientams pasiūlyti išskirtinę patirtį, kuri paskatintų novatoriškas mintis apie vonios kambario dizainą. Mes didžiuojamės ilgamete istorija kuriant vonios kambario dizaino naujoves, o Together World Tour skirtas naujausiam mūsų asortimentui pristatyti. Šios naujos linijos produktai, kuriuose šiuolaikiniai dizaino principai dera su senesnėmis mūsų žymiausių kūrinių idėjomis, padeda kurti ateities vonios kambarius.“

Balandžio 21 d. Milane vykęs kūrybingumą ir naujas idėjas skatinantis renginys pažymėjo renginių turo pradžią. Jame ypatingas dėmesys buvo teikiamas Milano identitetui ir kultūrinei energijai, aptariami žymiausi miesto pastatai, pabrėžiamas įgimtas dizaino, architektūros ir kultūros ryšys. Nuo 1950-ųjų Ideal Standard įsitvirtinęs Milano dizaino istorijoje ir tai atsispindi santykiuose su žymiausiais architektais, tokiais kaip Gio Ponti ir Achille Castiglioni. Per kultūrinio miesto gyvenimo kelionę vyko pokalbiai apie šiuolaikinį dizainą ir vonios kambario dizaino ateitį, taip pat suteikta išskirtinė galimybė susipažinti su nauja Ideal Standard kolekcija Linda-X.

Ludovica + Roberto Palomba Ideal Standard generalinis direktorius Torstenas Türlingas


Ši nauja Linda-X kolekcija, kurią sukūrė Ludovica + Roberto Palomba, yra lyg tam tikra duoklė 1977 m. A. Castiglioni sukurtai Linda kolekcijai. Novatoriškoje ateities kolekcijoje atsispindi viso prekių ženklo kultūra ir šiuolaikinės idėjos.

„Ši kolekcija kilo iš noro pagerbti Ideal Standard DNR, tuo pat metu žvelgiant į ateitį“, – sakė Roberto Palomba. „Mums tai reiškė išstudijuoti senąją kolekciją ir permąstyti dizaino ateities viziją. Kai pasirenkate jums patinkantį modelį, jūs taip pat renkatės jo atstovaujamas vertybes, ne tik dizainą. Mes įsitikinę, kad nesenstančio dizaino pagrindas grindžiamas vertybėmis, o ne tendencijomis, ir tai pabrėžiame pristatydami Linda-X.“

Architektūra, dizainas, technologijos ir ekologiškumas yra pagrindiniai šios kolekcijos principai. Linda-X kolekcija, apimanti tiek praustuvių, tiek vonios dizainą, išsiskiria lengvumu, minimalizmu ir švara. Vienas pagrindinių šios kolekcijos estetinių elementų – itin ploni praustuvių kraštai. Linda-X gaminama iš unikalaus keramikos mišinio Diamatec®, kuris ne tik leidžia sukurti gražią keramiką, bet ir garantuoja ilgaamžiškumą bei sumažina žaliavų naudojimą. Rezultatas – produktai, atitinkantys šiuolaikinio dizaino lūkesčius: tvarumą ir grakštumą.

Stalviršis, ant kurio stovi plautuvė, esminė dizaino dalis. Jis padeda sukurti įspūdį, kad plautuvė lengva, tarsi sklendžianti. Tai erdvę tausojantis sprendimas, pritaikytas šiuolaikinio gyvenimo poreikiams, nes leidžia plautuvę statyti ant siaurų baldų.

Linda-X kriauklės yra 5 dydžių (nuo 45 iki 75 cm) ir dviejų spalvų (blizgios baltos ir šilko baltos). Joms tobulai pritaikyta Joy čiaupų kolekcija, taip pat sukurta Ludovica + Roberto Palomba. Joy dizainas kilo iš noro sukurti lygų, ištisinį paviršių, tad tam panaudotas modernus žalvario dirbinys. Šie gaminiai universalūs, jie tinka tiek kvadratinei, tiek apvaliai praustuvei, be to, puikiai pritaikomi skirtinguose interjeruose. Keturi apdailos tipai (chromas, sidabras, šukuotas auksas ir magnetinė pilka spalva) – tvirtas estetinis pareiškimas. Tvarkingą dizainą papildo vandens taupymo funkcija: Eco Flow reguliatorius sumažina vandens suvartojimą iki 5 l/min.

Kita The Together World Tour stotelė Berlynas birželio 16 d. Po to renginiai vyks Londone, Paryžiuje, Dubajuje ir Šanchajuje. Kiekvienas renginys bus transliuojamas keturiomis kalbomis skaitmeninėje platformoje www.togetherworldtour.com. Čia bus galima žiūrėti praėjusius renginius, registruotis būsimiems renginiams ir pamatyti visas naujas kolekcijas.

Apie Ideal Standard International

Ideal Standard International yra viena iš pasaulyje pirmaujančių aukštos kokybės gyvenamųjų, komercinių ir sveikatos priežiūros vonios sprendimų kūrėjų. Privačiai valdomoje įmonėje, kurios būstinė yra Briuselyje, Belgijoje, dirba beveik 8 500 žmonių, ji valdo 11 gamyklų, aptarnaujančių daugiau nei 60 šalių visoje Europoje, Viduriniuose Rytuose ir Afrikoje. Pažangiausias technologijas taikanti ir su pasaulinio lygio dizaineriais dirbanti įmonė sutelkia dėmesį į inovatyvių vonios kambario sprendimų kūrimą įvairiose produktų kategorijose, įskaitant vonios keramiką, čiaupus ir furnitūrą, vonias ir sveikatingumą bei baldus ir aksesuarus. Jos produktai pažymėti tokiais stipriais tarptautiniais ir vietiniais prekių ženklais kaip Ideal Standard, Armitage Shanks (JK), Porcher (Prancūzija), Ceramica Dolomite (Italija) ir Vidima (Rytų Europa).