Fotopaveikslai iš "Artiq"

„Artiq“ fotopaveikslai leidžia itin greitai ir nebrangiai realizuoti daugybę idėjų namuose, nepriklausomai nuo būsto dydžio ar stiliaus. Apie „spausdinamas idėjas“ mūsų žurnalas kalbėjosi su įmonės vadovu Andriumi Venskūnu.

Ar daug Jūsų paslaugų yra skirtos namų interjerui?

Didžioji dalis mūsų spaudos paslaugų yra orientuota į namų dekoravimą. Savo klientams mes siūlome namus puošiančias detales ir akcentus: įvairaus dydžio fotopaveikslus, atspausdintus ant drobės, fotopopieriaus ar net šilko. Taip pat galime sukurti visų namų aplinką atspausdintais fototapetais.

Kokius paveikslus gali įsigyti klientai?

Klientai gali išsirinkti iš jau sukurtų paveikslų, kuriuos itin mėgsta verslo segmentas. Gražiausių Lietuvos miestų ir gamtos vaizdų paveikslai kurti kelerius metus, ieškota įspūdingiausių vietovių kadrų bei rakursų, fotografuota skirtingu paros ir metų laiku. Kai kuriems klientams parenkame jų norus atitinkančias nuotraukas iš labai plataus fotografijų asortimento.

Turintiems savo idėjų siūlome ant drobės atspausdinti asmenines nuotraukas. Jas galime paversti tapybos, akvarelės ar pieštuko imitacijomis, sukurti kelių nuotraukų koliažą. Šie paveikslai dažnai perkami dovanų.

Per kiek laiko pagaminate tokį paveikslą?

Nuo kelių valandų iki kelių dienų. Imituojant tapybą, kuriant koliažą ar rėminant paveikslą darbas trunka ilgiau. Neturintiems laiko siūlome naują paslaugą – užsakymo įgyvendinimą per kelias valandas. Šia paslauga dažnai naudojasi vestuvių svečiai, galintys vestuvių dieną jaunavedžiams padovanoti jų sutuoktuvių paveikslą.

Koks yra tokių paveikslų ilgaamžiškumas?

Drobių ir dažų gamintojai garantuoja savo gaminių ilgaamžiškumą daugiau nei 50 metų. Mūsų naudojami dažai labai gerai perteikia spalvas, pustonius bei juodą spalvą. Paveikslams mes suteikiame 2 metų garantiją. Tačiau per dvejus veiklos metus nė vienas klientas nėra grįžęs skųsdamasis. Dėl šios priežasties mūsų paslaugomis vis dažniau naudojasi parodų rengėjai, parduotuvių interjero apipavidalintojai ir kokybę vertinantys fotomenininkai.

Daugiau informacijos www.artiq.lt