Artimi draugai ar giminaičiai pagaliau įsigijo nuosavus namus? Svarstote, ką tokia proga padovanoti, jog dovana būtų praktiška? Štai keletas idėjų, kurios leis išspręsti šią dilemą.

„Namų darbai“

Svarbus aspektas – atlikti „namų darbus“. Galbūt reikėtų paklausti pačių draugų, įsigijusių namus, ko jiems trūksta? Gal tai namų šlepetės, rankšluosčiai, vaza? 

Taip pat svarbu sužinoti, koks stilius vyrauja namuose. Tai svarbu tuo atveju, jei namuose – pastelinės spalvos, o jūs ketinate dovanoti ryškiai raudonos spalvos vazą. Taigi, idealiu atveju, reikėtų paklausti artimųjų, ko jiems trūksta bei sužinoti, kokios spalvos ir interjeras vyrauja namų erdvėje.

Apgalvoti iš anksto

Šia proga galimi du scenarijai – dovanų sąrašą pateikia patys naujakuriai arba kiekvienas svečias išrenka patinkančią smulkmeną savo nuožiūra. Beje, pastebima, kad Lietuvoje vis dar populiaresnis pastarasis variantas, kai paliekama maloni intriga. Nuo ko tokiu atveju pradėti jums? Verta skirti šiek tiek laiko kokybiškos interjero detalės apmąstymams, mat „kažko“ paieškos priveda prie didelių laiko sąnaudų ir nereikalingų, paskutinės minutės dovanų, kurios vėliau tampa nepraktiškomis.

Pasitarti su kitais

Patarimas – pasitarti su kitais įkurtuvėse dalyvaujančiais draugais, pažįstamais. Paklausti, ką jie ketina dovanoti. Tuomet galima kartu tartis, bendrai dovanoti brangesnį daiktą ar bent jau sužinoti į kurią pusę krypti. 

Išliekamoji vertė

Norite tiek nustebinti, tiek išlaikyti praktiškumo aspektą? Siūlome pagalvoti apie gaminį, turintį išliekamąją vertę. Pavyzdžiui, nišiniai namų kvapai. Taip pat galima dovanoti valgomus produktus: naminė duona, šakotis, vaisių krepšys ir t. t. 

O dar idealiau – dovanoti ne daiktą, o prisiminimą/įspūdį. Todėl čia pasitarnauti gali geradovana.lt dovanos. Sąrašas – platus, todėl čia rasite ir degustacijas, ir prekybos centrų čekius, ir vandens, oro pramogas, SPA.

Daugiau informacijos: geradovana.lt