Įkvėpimas ir emocijos

„Centinox“ plautuvės iš FRANKE

Namuose jūs nemažai  laiko praleidžiate virtuvėje, todėl ji turėtų būti patogi ir jauki. Vokietijos įmonė FRANKE, sukūrusi CENTINOX plautuvę, siūlo jums unikalią galimybę paversti virtuvę gyvenamąja vieta, išpildančia jūsų lūkesčius. Jūsų nebevargins kasdienė namų ruoša, o atnaujintoje virtuvėje galėsite geriausiai atskleisti savo asmeninį stilių.

CENTINOX plautuvė –  nepakartojamas elegantiško dizaino, tobulo meistriškumo ir modernaus sprendimo derinys. CENTINOX plautuvių serija įkūnija FRANKE įmonės grupių 100 metų patirtį. Paprasta plautuvė, nuo kurios kadaise prasidėjo viskas, dabar virto išbaigta produktų sistema, paverčiančia virtuvę komforto vieta. CENTINOX plautuvė su jai pritaikytu maišytuvu ir skystojo muilo dozatoriumi yra puikus šio perversmo pavyzdys. Juo FRANKE tvirtai teigia, kad plautuvė nėra tik indų plovimo vieta, bet ir svarbus dizaino elementas virtuvės erdvėje.

 

Praktiškas sprendimas

CENTINOX plautuvė išsiskiria unikalia gamybos technologija: pagaminta sulenkiant nerūdijančio plieno lakštą, ji neturi aštrių kampų, patogi plauti ir naudoti.

Prie CENTINOX plautuvės puikiai dera specialiai jai sukurti priedai. Plieninis suvyniojamas kilimėlis gali būti naudojamas kaip padėkliukas karštiems puodams statyti ir kaip elegantiškas, akį traukiantis stalo aksesuaras. Nusausinimo indas puikiai tiks vandeniui nupilti: labai pravers verdant makaronus ar eksperimentuojant virtuvėje; puikiai dera prie CENTINOX plautuvės, lengvai nuimamas, pritaikytas maistui atitirpinti. Daugiafunkcė dvipusė pjaustymo lentelė gali būti naudojama ir kaip padėkliukas. Viena jos pusė pagaminta iš nerūdijančio plieno, kita – iš antibakterinės plautuvę apsaugančios medžiagos Sanitized®.

Visi CENTINOX priedai tobulai išryškina FRANKE virtuvės reikmenų koncepciją. Kad ir kokų priedų jums prireiktų virtuvėje, FRANKE patenkins visas jūsų reikmes.