Apšvietimas namuose yra viena pagrindinių priemonių sukurti nuotaiką ir jaukumą, ypatingai mūsų mažiau saulės gaunančiame krašte. Augant apšvietimo svarbos suvokimui, aktualu tampa skirtingų šviesos šaltinių suderinimas ir integravimas aplinkoje. Paskutinių metų interjero tendencijose ypač pastebima kryptis – išgrynintas, minimalistinis, be nereikalingų detalių patalpų įrengimas. Šis interjero švarumas ir nepretenzingumas išryškėja apdailos, baldų funkcionalumo, santechnikos, buitinės ir elektroninės technikos, o taip pat ir apšvietimo sprendimuose.


Aplinkoje įsiliejantis apšvietimas

Berėmiai gipso šviestuvai, kurie, įleidžiami į lubas ar sienas, leidžia sukurti integruotą, estetiškai paslėptą apšvietimą yra ypač greitai išpopuliarėjusi apšvietimo naujiena. Šie šviestuvai gali būti glaistomi, nepaliekant jokių griovelių, pastebimų žymių tarp šviestuvo ir plokštumos, todėl visiškai susilieja su aplinka, sukurdami tarsi nematomą apšvietimą, be jokių papildomų detalių. Svarbus šių šviestuvų funkcionalumas tai, kad jie gali būti dažomi pasirinkta spalva akriliniais ar vandens pagrindo dažais, taip visiškai pritaikant prie interjero, jo papildomai neapkraunant.

Plačios panaudojimo galimybės

Architektų ir interjero kūrėjų įleidžiami berėmiai gipso šviestuvai ypač pamėgti dėl savo universlaumo, nes puikiai priderinami tiek moderniame, industriniame, tiek klasikiniame interjere, dera su bet kuriais dekoratyviniais šviestuvais bei interjero detalėmis. Šviestuvų įvairovė leidžia juos panaudoti tiek pagrindiniam, tiek papildomam, akcentiniam apšvietimui. Šie šviestuvai tampa puikia alternatyva tradiciniams įleidžiamiems šviestuvams, kur kas organiškiau įsiliedami į lubas. Taip pat yra labai stilingų integruojamų į sienas šviestuvų, kurie skirti apšviesti laiptų pakopas, koridorius, laiptines ar kitas erdves. Gipsinių šviestuvų formos leidžia juos pritaikyti prie bendro namų fono: galima rinktis griežtesnių formų, kampuotus arba aptakius šiestuvus. Specialiai paruoštos didesnės išformuotos gipso plokštės leidžia kurti netradicines didesnių matmenų šviesos formas, pavyzdžiui, apskritimus, bangas, ilgas linijas.

Apgalvoti techniniai sprendimai

Gipsiniai šviestuvai gaminami iš tvirtesnio nei gipsas lydinio, panaudojant ekologišką, neakytą, lygią ir ugniai atsparią medžiagą, yra draugiški aplinkai ir nesunkiai perdirbami. Kadangi įleidžiami berėmiai gipso šviestuvai yra montuojami kartu su apdaila, dažnai nerimaujama dėl jų pakeitimo ir eksploatavimo, tačiau šviestuvai gaminami taip, kad lemputės ar elektroninės dalys būtų išimamos ir keičiamos, nejudinant šviestuvo iš vietos ir nepakenkiant jo apdailai. Kiek daugiau kruopštumo reikalaujantį montavimą atperka abejingų nepaliekantis ilgalaikis rezultatas. Būste atliekant remontą, šie šviestuvai perdažomi kartu su likusia aplinka.

Gipsiniai įleidžiami šviestuvai – inovatyvus sprendimas, leidžiantis įgyvendinti naujas idėjas ir kurti. Abejojant ar prieikus pagalbos, visada galite kreiptis į specialistus, kurie parinks geriausią variantą. Visus apšvietimo sprendimus galinčio pasiūlyti šviestuvų salono „Sietynas“ specialistai pasiūlys platų gipsinių šviestuvų asortimentą, profesionaliai padės išrinkti, įvertinti reikiamą šviestuvų kiekį, supažindins su gipsinių šviestuvų galimybėmis. Kaune, Draugystės g. 19 įsikūrusiame įmonės šviestuvų salone galite gyvai pamatyti sumontuotų gipsinų šviestuvų pavyzdžius.

Daugiau informacijos sietynas.lt

Įsigyti internetu galite čia: https://www.e-sviestuvai.lt/166-gipso-sviestuvai