Kaune, Eigulių gatvėje, duris atvėrė atnaujintas įmonių grupės „Narbutas“ biuro baldų salonas, kurio plotas išsiplėtė trečdaliu – iki 140 kv. m. Salone pristatomos naujos biuro baldų kolekcijos, ergonomiški stalai, garsą izoliuojančios biuro įrangos sistemos ir akustiniai paveikslai.

„Šiuo metu siekiame stiprinti pozicijas Kaune – atnaujintas biuro baldų salonas duris atvėrė strategiškai patogioje vietoje, šalia vienos iš pagrindinių miesto gatvių. Erdvesnėse patalpose klientai gali rasti naujausią mūsų produkciją, kuri buvo pristatyta ir pasaulinės biuro įrangos parodos „Orgatec“ metu. Siekiame palengvinti susisiekimą su klientais visoje Lietuvoje, tad artimiausiu metu planuojame atnaujinti ir Šiauliuose įsikūrusį mūsų saloną,“ – sako Ingrida Paužienė, įmonių grupės „Narbutas“ pardavimų Lietuvoje vadovė.

Pasak I. Paužienės, formuojant atnaujinto įmonių grupės „Narbutas“ biuro baldų salono asortimentą, atsižvelgta į pasaulines biuro įrangos tendencijas. „Pastebime, kad mūsų klientų Lietuvoje poreikiai yra panašūs į europietiškus: vartotojams svarbu darbo vietos ergonomika, tad sparčiai populiarėja reguliuojamo aukščio stalai. Taip pat dažnai ieškoma ir akustinių sprendimų, leidžiančių sumažinti triukšmą atviro tipo biuruose. Ir ateityje sieksime mūsų klientams pristatyti pasaulines tendencijas atitinkančius produktus – jau kitų metų pradžioje salono asortimentą papildysime italų dizainerių Adriano Baldanzi ir Alessandro Novelli kurtomis elegantiškomis biuro kėdėmis,“ – sako įmonių grupės „Narbutas“ atstovė.

Jau daugiau nei 20 metų veiklos istoriją skaičiuojanti įmonių grupė „Narbutas“ gamina įvairios paskirties biuro baldus, kuriuos pristato ne tik Lietuvos, bet ir užsienio rinkose. Pagrindinės įmonių grupės eksporto kryptys yra Didžioji Britanija, Airija ir Skandinavijos šalys, Rytų ir Vidurio Europa. Lietuvoje įmonių grupės „Narbutas“ baldų salonai veikia Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Šiauliuose.

www.narbutas.lt

#Biuras #Interjeras

2014-12-03