Įneškime į namų interjerą šviežumo!

Trafaretai

Trafaretai

Elegantišką, originalų ir unikalų dizainą Jūsų namų interjerui padės sukurti dekoravimas trafaretais. Įvairūs  piešiniai, leis atgaivinti ir paįvairinti jūsų buto ar namo sienas. Trafaretai –  tai puikus būdas leisti Jūsų  norams pagaliau būti įgyvendintiems. Vaikų kambarys, Jūsų miegamasis, virtuvė gali atrodyti visiškai kitaip, pabodusios namų  sienos dings naudojant Jūsų fantaziją. Pagyvinę sienas piešiniais, suteiksite patalpoms daugiau individualumo..

Trafaretai yra populiarus tarp namų interjero dizainerių :

Jie išskiria tris paprastus sienų dekoravimo būdus, kuriuos išbandyti gali kiekvienas. Tai – sienų dažymas naudojant trafaretus, sienų dekoravimas lipdukais ir foto tapetų  klijavimas.

Pasirinkę vieną šių dažymo metodų, greitai ir nebrangiai pagyvinsite nuobodų kambarį, net jei šioje srityje neturite jokios patirties.

Trafaretų naudojimas – puikus ir daug įgūdžių nereikalaujantis sienų dekoravimo būdas. Tereikia nusipirkti gatavą norimo motyvo trafaretą, nusipirkti patinkančių spalvų dažų ir pasiraitojus rankoves kibti į darbą. Trafaretu galite dekoruoti įvairius paviršius, ne tik sienas, grindis ar lubas, bet ir baldus. Tik nepamirškite, kad kiekvienam paviršiui reikia pasirinkti tinkamus dažus.

Nudažykite sieną pasirinkta spalva, o tada išmarginkite ją nesudėtingomis figūromis. Kad įgyvendintumėte šią idėją, neprivalote būti nei patyręs dažytojas, nei menininkas - tiesiog vieną po kito atlikite tam tikrus žingsnelius. Trafaretą pritvirtinkite nelabai lipnia juosta. Pamirkę teptuką į dažus, perteklių nubraukite. Dažykite baksnodami. Žiūrėkite, kad dažų perteklius nenulašėtų nuo kartono ant sienos. Dažykite pasirinktais dažais.

Vos tik keletas akimirkų ir Jūsų namai vėl gavo prabangų jaukumą ir individualumą.

 

Daugiau informacijos www.stonesta.lt

Trafaretai
 

 

Trafaretai

Trafaretai