• Šviesos žaidimai
  • Gerų emocijų virtuvė gyvai
  • Butas Senamiestyje
  • Balti trikampiai
  • Riešutas, akmuo ir juodas štrichas
  • Funkcionalus ir jaukus virtuvės interjeras – kad gaminti būtų maloniau
  • Kai norisi ryškumo: kaip mus veikia į madą sugrįžtantys sodrūs atspalviai?
  • Čia gims idėjos: pirmoji, specializuota „Unideco“ bendradarbystės erdvė
  • „Weitzer Parkett“ – sprendimas jūsų namams!
  • „Interjero linija“: kokybė, estetika ir ilgaamžiškumas

Šviesos žaidimai

Grafikė Birutė Stančikaitė (g. 1952), atstovaujanti romantinei Lietuvos grafikos tradicijai, atsigręžia į profesionaliąją meno istoriją ir išskirtinės precizikos reikalaujančiomis klasikinėmis technikomis daugiau nei keturis dešimtmečius fiksuoja gamtos ir šviesos virsmų pasaulį.

Kalbino Lina Žukauskaitė

Gerų emocijų virtuvė gerai

Kokybė, ilgaamžiškumas ir orientacija į klientą – tai vienija sostinėje įsikūrusią baldų studiją „KiTAIP“ ir joje aptinkamą buitinės technikos ženklą NEFF. Jau daugiau nei dešimtmetį trunkanti sėkminga kolaboracija kuria pridėtinę vertę abiem pusėms, bet labiausiai – virtuvę įsirenginėjantiems klientams.

Nuotrauka Vaidoto Darulio
Tekstą parengė Eglė Kirliauskaitė

Butas Senamiestyje

Nuostabūs senamiesčio vaizdai pro langus, šlaitinės lubos ir didelė, išilgai viso buto einanti terasa – taip ir traukia aplankyti naujame modernios architektūros name, pastatytame istorinio paveldo vietoje – Vilniaus senamiestyje, įrengtą butą.

Interjero autoriai Interjero dizaino studija HABITAS
Nuotrauka Lauros Vanagaitytės – Marozienės
Tekstą parengė Gytautė Ivanauskaitė

Balti trikampiai

Vieniems balta spalva asocijuojasi su švara, tvarka, estetika, kitiems – su tuštumu, steriliu slogumu, net nejaukumu. Šiame Vilniaus Antakalnio rajone esančiame 60 kv. metrų bute, apsuptame augalijos, balta spalva tapo ne tik pagrindiniu erdvę pabrėžiančiu elementu, bet ir – skirtingu dienos metu – atsvara natūraliai išskaidytos saulės šviesos žaismei, kuri interjerui suteikia šilumos ir harmonijos.

Interjero autoriai architektūros studija YCL
Nuotrauka Andriaus Stepankevičiaus
Teksto autorė Gytautė Ivanauskaitė

Riešutas, akmuo ir juodas štrichas

Projektuoti būstą nepažįstant šeimininko, atrodytų, nerealu, nesaugu ir sudėtinga, bet priimti tokį iššūkį itin įdomu. Kaip tik tokios patirties įgijo architektė Laura Sirvydytė, užsakymo sukurti interjerą studijuojančiam vaikinui sulaukusi iš jo mamos.

Interjero dizainerė Laura Sirvydytė, studija „Tikras tigras“
Nuotrauka Norbert Tukaj
Tekstą parengė Gytautė Ivanauskaitė

„Weitzer Parkett“ – sprendimas jūsų namams!

Austrijos parketo grindų ir medinių laiptų rinkos lyderė, šeimai priklausanti įmonė, yra viena iš 10 pirmaujančių parketo gamintojų Europoje. 1831 m. įkurta įmonė šiuo metu atstovaujama daugiau nei 50-yje pasaulio šalių.

Kai norisi ryškumo: kaip mus veikia į madą sugrįžtantys sodrūs atspalviai?

Tarp madingiausiųjų vėl žengia ryškios spalvos, leidžiančios kurti emociškai stipresnius, paveikesnius interjerus. Tačiau ryškias detales gerokai sunkiau pritaikyti vieną prie kitos, o iš skirtingų akcentų sukurti harmoningą visumą – misija ne iš lengvųjų.

Žurnalas: „Interjeras.lt pataria“