• Raimondas Paknys: „Istorijoje yra daug ateities“
  • „Ejtekstilės“ įkūrėja E. Jakutytė – apie kuriamas tekstiles istorijas
  • Triaukštis butas – estetikos ir praktiškumo vienovė
  • Skandinaviško stiliaus namo interjeras, sukurtas jaunai šeimai
  • Industrinės dvasios apgaubtas interjeras
  • Gamtos įkvėptam interjerui kurti
  • Pavasarinė būsto mugė. Išpildyk seną svajonę!
  • Naujiena: „Allusion“ – langų uždangalas, pakeisiantis požiūrį į tradicines užuolaidas
  • Vonios kmbario įrengimas – ką būtina žinoti?
  • „Quick – Step“ – gražios istorijos pradžia
  • Novatoriška vonios įranga naujoje Geberit ekspozicijoje Vilniuje
 
 

Raimondas Paknys: „Istorijoje yra daug ateities“

Raimondo Paknio (g. 1954) biografijoje prarasto ir išlikusio laiko paieškos vyksta susikertančiose atminties teritorijose – leidyboje ir fotografijoje. 1992 m. įkurta R. Paknio leidykla, tapusi aukštos prabos ženklu kultūros knygų nišoje, laiko slinktis stebi meno, architektūros ir istorinio paveldo albumuose, kultūros asmenybių biografijose, istorinėje eseistikoje ir kelionių vadovuose. Asmeninį santykį su kintančiu laiku ir kultūros paveldu R. Paknys fiksuoja itin didelio formato nuotraukose, kuriose – nykstantys Lietuvos ir buvusios LDK architektūros paminklai, persmelkti prarastos didybės nuojautos ir egzistencinio liūdesio.

Parengė Lina Žukauskaitė
Nuotrauka Kęstučio Stoškaus

 
       

 

 

„Ejtekstilės“ įkūrėja E. Jakutytė – apie kuriamas tekstiles istorijas

„Naudodami tekstilę kuriame namų jaukumą, nuotaiką, suteikiame jiems dvasią“, – neabejoja interjero tekstilės dekoratorė ir studijos „Ejtekstilė“ įkūrėja Evelina Jakutytė. Jau ketverius metus čia su šypsena klientus pasitinkanti kūrėja stengiasi kiekvieną jų pajausti, išgirsti, įsiklausyti ir taip pasiekti geriausių rezultatų.

Nuotrauka Kristinos Sereikaitės
Tekstą parengė Eglė Kirliauskaitė

 

 

 

Triaukštis butas – estetikos ir praktiškumo vienovė

„Kiekviena erdvė turi išsiskirti savitumu. Ji pritaikyta konkrečiam gyventojui, turinčiam savo istoriją, pomėgių, poreikių. Namuose turi būti gera ir patogu gyventi. Neatskiriama dalis – pojūčiai. Juos sustiprina parinktos medžiagos ir spalvų koloritas. Esu linkusi jas rinktis natūralias bei organiškas. Įkvėpimas ateina iš gamtos, besikeičiančių metų laikų ir jų nuspalvinamų horizontų“, – teigia dizaino autorė Justina Skurdelytė, suprojektavusi butą jaunai šeimai.

Interjero autoriai OUYOU (Justina Skurdelytė)
Tekstą parengė Gytautė Ivanauskaitė

 
 

 

Skandinaviško stiliaus namo interjeras, sukurtas jaunai šeimai

Šio interjero istorija kiek kitokia. Pagrindiniu akcentu, pradėjusiu jo kūrimo kelionę, tapo židinys. Norėjosi lakoniško, tačiau įdomesnio modelio, buvo aptarti ir išanalizuoti bent keli apdailos, formos ir pateikimo variantai. Galiausiai viskas susidėliojo į vietas, atradus medžio faktūros prancūziškos eglutės rašto plyteles.

Interjero autorius Interjero studija (Dovilė Batutienė)
Nuotrauka Beno Šileikos
Teksto autorė Gytautė Ivanauskaitė

 
       

 

 

Industrinės dvasios apgaubtas interjeras

Noras sujungti miesto ritmą su gamtos pojūčiu – tokia mints kilo interjero dizainerei Guodai Marijai. Tuo tarpu didžiausias užsakovės noras – gyventi bute, kuriame būtų juntamas industrinis dvelksmas. Kadangi industrinis stilius kūrėjai asocijuojasi su neapdirbtomis medžiagomis bei grubesnėmis formomis, tai atsispindi ir šiame projekte.

Interjero dizainerė Guoda Marija Pranckutė, studija ubundu•interior
Nuotrauka Gytautės Akstinaitės
Tekstą parengė Gytautė Ivanauskaitė

 

 

 

„Quick – Step“ – gražios istorijos pradžia

Ypač daug dėmesio kokybei ir nenuslopinamas inovacijų troškimas. Tai varomoji jėga, dėl kurios „Quick – Step“ yra vienas pirmaujančių grindų prekės ženklų rinkoje. Pradėjęs savo kelią nedideliame Belgijos miestelyje „Unilin“ vardu įkurtos įmonės priešakyje, šis prekės ženklas buvo pažymėtas grindų sėkmės istorija.

 
 

 

Vonios kmbario įrengimas – ką būtina žinoti?

Įsirenginėjate namus? Neabejojame, jog susiduriate su begale nesklandumų bei svarbių klausimų, nes pasiklysti dabartinėse pasiūlos gausoje labai paprasta. Lengviausias kelias – profesionalų konsultacijos. Į pagalbą jums skuba namų apdailos centro „Unideco“ specialistai – jiepadės atsakyti į šio proceso metu kylančius klausimus. „Unicedo“ – profesionalių namų kūrėjų centras Vilniuje, po vienu stogu glaudžiantis net 33 specializuotus apdailos bei interjero medžaigų salonus. Namus dekoruojantys žmonės čia ne tik randa kokybiškų produktų, bet ir visuomet gauna reikalingų konsultacijų. Šįkart siūlome pirmąją pagalbą rengiantiems vonios kambarį.

 

 

Žurnalas: „Interjeras.lt pataria“