Priežastys, dėl kurių jūsų interjere turėtų atsirasti deginta mediena

 

  Nieko keista, kad interjero įrengimui yra skiriamas ypatingas dėmesys – galbūt netgi didesnis, nei kuriant eksterjerą. Ir, nieko keista, kodėl taip yra: juk laikas, kurį praleisime matydami eksterjerą bei interjerą, tikrai skirsis savo trukme. Tad verta labai atsakingai pagalvoti, kokios medžiagos bus naudojamos kuriant interjerą. Puikiu pasirinkimu gali tapti deginta mediena, apdirbta pagal Yakisugi arba dar vadinamą Shou sugi ban technologiją. Ir priežasčių, kodėl jūsų interjere turėtumėte išvysti būtent šį sprendimą, tikrai netrūksta.

 

Išskirtinis vaizdas

Kasdien kuriami šimtai interjerų, tad, nieko keista, kad norisi įvairovės, išskirtinumo. Todėl degintas medis yra idealus sprendimas svajojantiems apie medieną alsuojantį, tačiau tuo pat metu šiek tiek kitaip atrodantį interjerą. 

Jei įprasta mediena žavi savo jaukumu, šiltomis bei pastelinėmis spalvomis arba būna padengta laku, dažais, tai deginta mediena – visai kas kita: kuriamas išskirtinis, solidus įvaizdis, į jūsų interjerą įnešantis tamsių spalvų. Tiesa, jų intensyvumas priklausys nuo naudojamos technologijos.


Išvengiama cheminių priemonių

Kaip žinia, šiandien vis daugiau žmonių ieško atsakymo į klausimą, kaip susikurti sveikatai draugišką namų aplinką. Šis klausimas tampa dar svarbesniu, kai kalbame apie interjero kūrimą – juk pastato viduje praleidžiama kur kas daugiau laiko nei grožėdamiesi jo išore. Vadinasi, interjeras turi būti draugiškas sveikatai. Daugelis žmonių mano, kad įprasta mediena jau yra puikus pasirinkimas, kadangi nesukelia kvėpavimo takų ligų, alergijų. Tačiau nereikia pamiršti, kad įprasta mediena dažniausiai padengiama laku arba dažais, kuriuose – šimtai cheminių junginių. Deginta mediena – sprendimas, žavintis savo draugiškumu jūsų sveikatai. Tam, kad būtų užtikrintas ilgas bei patikimas degintos medienos tarnavimas, ji padengiama aplinka draugiška alyva.

Ilgas tarnavimo laikas

Ne paslaptis ir tai, kad žmonės kur kas dažniau yra linkę daryti smulkius pakeitimus namuose – galbūt perstumdyti baldus, pakeisti interjero detales, tačiau pageidaujama, kad tokie sprendimai, kaip lubų, sienų ar grindų atnaujinimas, būtų kuo retesni. Jei ir jūs esate vienas iš tų, kuris pageidauja, kad šiek pokyčiai būtų reikalingi kuo rečiau, nepamirškite, kad degintos medienos dailylentės yra puikus pasirinkimas – jos tarnaus ypač ilgai.

Šia technologija galima apdoroti įvairių rūšių medieną

Jei manote, kad šia technologija gali būti apdorojama vos vienos rūšies mediena ir tai sumažins jūsų pasirinkimo laisvę, klystate. Šiuo būdu galima būti apdirbama įvairių rūšių mediena – Accoya®, maumedis, eglė, pušis, kedras.

Prisijunkite prie tūkstančių patenkintų vartotojų būrio

Degintos medienos privalumus jau išbandė tūkstančiai žmonių ir tik nuo jūsų pačių priklausys, ar ir jūs prisijungsite prie jų būrio. Atsiliepimai apie šį pasirinkimą – tik patys geriausi.

Puiki investicija, vertinantiems ekonomiškumą, patikimumą, besirūpinantiems savo sveikata

Na, ir, žinoma, svarbu akcentuoti, kad dar viena priežastis, kodėl jūsų namų interjere turėtume išvysti degintą medieną – tai tiesiog geras pasirinkimas vertinantiems ekonomiškumą, patikimumą ir besurūpinantiems savo sveikata.
Na, o pabaigai belieka tik pridurti, kad deginta mediena puikiai tinka ne tik interjerui, bet ir fasadui, tvorai bei terasai. Tad sprendimas naudoti degintą medieną ne tik interjerui, bet ir kitiems elementams (fasadui, tvorai ar terasai), ne tik užtikrins jūs sveikatai draugišką namų erdvę, bet ir garantuos stilistinę harmoniją.
Tad, jei jau apsisprendėte, jog degintas medis ir yra tas sprendimas, kuriuo norėtumėte praturtinti savo namų aplinką. verta užsukti į Degmeda.eu