Interjero apdaila – vienas iš aktualiausių klausimų gyvenamojo būsto ar komercinių patalpų įrengimo procese. Rasti viską, ko reikia, vienoje vietoje dažnai tampa iššūkiu. Kokybiški produktai ir profesionalios meistrų paslaugos – šiuolaikinio žmogaus dilemos, kurias įveikti padeda tvirtas apsisprendimas, kokių interjero elementų norima.

Natūralaus medžio grindys šių dienų inovatyviame būste stebina ne tik grožiu, bet ir ekologiškumu bei draugiškumu aplinkai. Interjero apdailos namų „Dekorama“ specialistai pabrėžia, kad šiuo metu rinkoje populiariausios klijuotos dvisluoksnės ar trisluoksnės parketlentės bei medžio masyvo grindys. Ąžuolo parketlentės, gaminamos Lietuvoje, stebina savo technologinėmis savybėmis: „Dekorama” parduodamos alyvuotos parketlentės nesusigadina net nuo skysčių, pavyzdžiui, vandens kavos, ar vyno. „Mūsų įmonės atstovaujamos alyvuotos parketlentės gali būti įvairiausių spalvų, o mėgstantys eksperimentus, gali pasirinkti kelių tipų parketlentes, kurios bus sukomponuotos vienoje. Kaip tai atrodo? Rievių spalvą galima pasirinkti vienokią, o pagrindo – kitokią“, – pristato apdailos namų „Dekorama“ atstovas Modestas Sunklodas.

Itin subtiliai interjere atrodo ąžuolo masyvo lentos ir liejamos grindys. Pastarosios labiau tinka pramoniniams, visuomeniniams pastatams ir netgi nesunkiai pritaikomos gyvenamuosiuose būstuose. Liejamų grindų pagrindiniai privalumai – jos yra besiūlės, atsparios įvairioms cheminėms medžiagoms, mechaninėms apkrovoms, labai laidžios šilumai, todėl puikiai tinka šildomoms grindims. Tokie sprendimai atrodo prabangiai ir išskirtinai: ant jų galima atvaizduoti piešinį ar nuotrauką.

Ne ką mažiau svarbūs interjero elementai – durys, palangės, laiptų pakopos. Apie tai reikia itin gerai pagalvoti. Kur kas lengviau tampa tada, kai apsisprendžiama, kokios bus grindys. Pagal pasirinktą grindų dangą gali būti parinkta ir išraiškinga laiptų apdaila.

Kilimai, kiliminės dangos, audiniai, užuolaidos, vidaus ir lauko baldai bei šviestuvai – daiktai, suteikiantys gyvenamajai aplinkai jaukumo ir subtilumo. „Dekorama“ atstovauja žinomiausių pasaulio kūrėjų audinius, skirtus užuolaidoms, romanetėms ar baldų apmušalams.

Interjero ekspertai pataria atsakingai pasirinkti tapetus, nes jie ne ką mažiau svarbūs nei kiti interjero atributai. Šiuo metu rinkoje itin populiarūs išraiškingi fototapetai. Pastarieji pagyvina net ir niūriausią būstą. Tiems, kurie vertina šiaurietišką stilių, tiks skandinaviški raštai, o vertinantiems klasiką – subtiliai raštuoti arba vienspalviai.

„Dekorama“ interjero loftas, įsikūręs Ševčenkos loftų kvartale, siūlo ne tik interjero dekoro elementus, bet ir profesionalų pagalbą – teikiamos parketlenčių montavimo, liejamų grindų įrengimo, laiptų pakopų, palangių ir durų montavimo, tapetų klijavimo, užuolaidų siuvimo ir pakabinimo paslaugos.

www.dekorama.lt

Žurnalas „interjeras.lt Pataria“