XXI amžiuje be didelių kliūčių galime patekti ten, kur trokštame. Jau daugelį metų sakoma, kad pasaulis yra vienas didelis kaimas, todėl užsienio interjero stilių ir interjero dekoracijų apžvalga yra po ranka. Anksčiau reikėjo daug laiko, kad populiarios tendencijos iš vienos pasaulio vietos patektų į kitą. Šiandien galime laisvai įsijungti internetą telefone ir naršyti įvairiose užsienio svetainėse bei elektroninėse interjero dekoracijų parduotuvėse. Tad, kas šiuo metu yra madinga ir kaip užsienio interjerų stilių atkurti savo namuose?


2021 metai interjero dizaine yra labai ypatingi. Pirmą kartą situacija pasaulyje padarė tokią didelę įtaką interjero dizaino tendencijoms. Po daugelio mėnesių izoliacijos, per kurią namai tapo mokykla ir darbo vieta žmonėms beveik visame pasaulyje, interjero dekoratoriai visiškai pakeitė požiūrį į interjero dizainą.

Madingas interjeras 2021 m.

2021 m. dėmesys yra sutelkiamas į gamtai artimas interjero dekoracijas. Interjerų dizainą papildo natūralūs audiniai, pageidautina žemės tonų ir spalvų. Toliau aptarsime pagrindinius interjero dekoracijų elementus, kurie tapo populiarūs įvairiose pasaulio šalyse. Norint atkurti tam tikrą stilių savo namuose, autentiškas dekoracijas galima lengvai įsigyti neišėjus iš namų. Su siųskpigiau.lt Lietuvoje vos kelių mygtukų paspaudimais galima įsigyti trokštamas dekoracijas iš įvairių šalių internetinių svetainių.

1. Japoniška wabi-sabi estetika

„Wabi sabi“ stiliaus interjeras pasižymi jaukiomis, gerai apšviestomis erdvėmis, užpildytomis natūraliais audiniais, augmenija ir paprastais funkcionaliais baldais. „Wabi sabi“ interjerą papildo užuolaidos, pagamintos iš šiurkščiai austo lino, dekoratyvūs pinti krepšeliai, dekoratyvinės pagalvės iš natūralios medvilnės ir popierinė ar medinė lempa. Kuriant tokį interjerą verta pagalvoti apie „eko odą“, iš kurios būtų pagaminta sofa ar patogus fotelis. Taip pat šio jaukaus tipo interjere labai svarbų vaidmenį vaidina ir natūrali augmenija, kurią galima derinti su džiovintomis žolėmis. „Wabi sabi“ stilius yra paprastas ir funkcionalus.

2. Retro minimalizmas

Retro minimalizmas, arba 1960-ųjų minimalizmas, yra interjero dekoravimo tendencija, kurios šūkis yra „mažiau yra daugiau“. Tai tvarkingas ir skaidrus išdėstymas be smulkmenų ir kitų nereikalingų daiktų, sukeliančių chaosą interjere. Retro minimalizme dekoratyvinę funkciją atlieka baldai, žavūs, funkcionalūs ir labai spalvingi.

3. Harmonija ir minimalizmas japonišku stiliumi

Japoniškas stilius pasižymi minimalizmu, harmonija, funkcionalumu ir paprastumu. Japoniško stiliaus interjeras yra aiškus, aiškus, paprastos formos ir maksimaliai funkcionalus. Kalbant apie svetainę, RTV komoda bus absoliučiai būtina, kurioje bus galima paslėpti visus su televizijos zona susijusius daiktus. Patogi ir minkšta sofa, žurnalinis staliukas, funkcionalus laikraščių laikiklis, kuris padės išlaikyti tvarką ir interjero formą, taip pat yra neatskiriami nuo japoniško stiliaus.

4. Funkcinė laisvė skandinavišku stiliumi

Skandinaviškas stilius 2021 m. vėl yra populiarumo viršūnėje. Skandinaviško stiliaus interjerai pabrėžia žmogaus ir gamtos santykius, jie jaukūs, funkcionalūs, bet kartu ir madingi. Puikus šio stiliaus interjeras – baltos sienos, paprasti ir funkcionalūs baldai iš natūralios medienos, žali aksesuarai ir keli žemės atspalvių akcentai.

Daugiau informacijos: siuskpigiau.lt