Gegužės 18 d. 16 val. eksportuotojų klubas BNI MERCURY kviečia į uždarą renginį specialistams apie interjero ir architektūros tendencijas.

Renginio metu savo patirtimi gyvai dalinsis architektas iš Japonijos Tomomi Inoue. Pranešimo tema: „Building bridges between Japan and Lithuania in the architecture“. 

Tomomi architektūros srityje dirba jau 16 metų. Tapti architektu Tomomi nusprendė vedamas noro praturtinti žmonių gyvenimus erdvėmis, sukursiančiomis laimingus prisiminimus. Tomomi taip pat yra tarptautinės architektų grupės „One World Architecture“ įkūrėjas. 

Susitikime dalyvaus ir kelios stiprios, savo produkciją į visą pasaulį eksportuojančios Lietuvos įmonės – „Ventmann“, EMKO, „EtnoDesign“, „G Forma“, „WOODlife“ , „Arpolis“ ir „Pure Flame“. Įmonių atstovai renginio dalyviams pristatys savo naujausius sprendimus ir sėkmės pavyzdžius.  

Renginys nemokamas, tačiau vietų skaičius ribotas, todėl reikalinga išankstinė registracija iki gegužės 12 d.: https://tiny.one/20220518  

Renginio vieta: Kauno DOKAS konferencijų salė, Jonavos g. 7, Kaunas. 

Plačiau apie renginyje dalyvausiančias įmones

 

Ventmann

Inovatyvių, modernių ir elegantiškų gipsinių oro difuzorių gamintojai, pirmieji rinkoje gamybai naudojantys unikalų, patentuotą dizainą bei pačių sukurtą gipso kompozitą. Difuzoriai yra berėmiai, todėl susilieja su interjeru tapdami jo dalimi.

www.ventmann.eu 


 

EMKO 

Pagaminti iš natūralių, tvarių medžiagų, EMKO baldai ir interjero aksesuarai išsiskiria subtiliu charakteriu bei suteikia erdvėms nuosaikaus, komfortiško šiuolaikiškumo įspūdį. Bendradarbiaudami su dizaineriais, EMKO padeda išvystyti ir įgyvendinti autorines koncepcijas, kad autentiškas, kokybe pasižymintis dizainas pasiektų savo auditoriją.

www.emko-place.com 


 

EtnoDesign

Lietuvoje kuriami EtnoDesign šviestuvai interjerui suteikia savitą veidą. Čia susijungia medienos šiluma, taktilinis tekstūros pojūtis ir dekoro simbolika. Minkštą šviesą skleidžiantys gaubtai išsiskiria etninių motyvų įkvėptais ornamentais. Pasirinkus norimą dekorą, šviestuvo dydį ir medienos spalvą, galima užsisakyti ir asmeninį šviestuvą.

www.etnodesign.eu 


 

G Forma

„G Forma“ – tai stalviršių, virtuvės ir vonios baldų projektavimo, gamybos ir montavimo įmonė. Kompanija siūlo „Corian“ ir „Himacs“ medžiagas, Lietuvoje dar žinomas kaip lietas marmuras, lietas granitas ir kiti dirbtinio akmens paviršiai. „G Forma“ gaminiai gali būti naudojami visur ir įvairiems tikslams – tai priklauso tik nuo Jūsų norų ir idėjų.  

www.gforma.lt 

 

Arpolis

„Arpolis“ – baldų architektų kompanija, kurianti modernius, skandinaviško stiliaus baldus. Įmonei rūpi aukščiausia produkto kokybė, todėl visi projektai įgyvendinami remiantis atvirumo, sąžiningumo principais, o baldai gaminami tik iš natūralių, kokybiškų žaliavų.

www.arpolis.lt 


 

Pure Flame

„Pure Flame“ – prabangos aromatai iš Prancūzijos kavapų namų ir rankų darbo meistrystė nuo 1994 m. Prabangūs namų kvepalai bei kvepiančios rapsų vaško žvakės tiek klasikiam, tiek moderniam įnoriui. Interjero detalės – atsiskleidžiančios per netikėto dizaino, žaismingų spalvų ir tvarumo dermę, pabrėžiančios erdvės charakterį, kuriančios prabangos malonumo aurą. 

www.pure-flame.eu 

 

WOODlife

„WOODlife“ projektuoja ir gamina aukštos kokybės medines grindis ir papildomus grindų elementus pagal individualius užsakymus. Įmonės daugiasluoksnės parketlentės yra tvirtos, patikimos ir patvarios net esant ekstremalioms klimato sąlygoms ar aktyviam grindų šildymui.

www.woodlife-flooring.com

#Renginiai

2022-05-10