Kristina Noreikienė

Kaune, Jonavos g. 254, įsikūrusi įmonė Interjero linija, vykdanti tiek mažmeninę, tiek didmeninę ir projektinę prekybą, skaičiuoja jau 19-us veiklos metus. Laiko patikrinti prekių ženklai, gamybos procese naudojamos kokybiškos medžiagos, dėmesys estetikai ir ilgaamžiškumui, taip pat sąžiningas požiūris į klientą ir parduodamą prekę, kai svarbi ne tik pardavimo kultūra, bet ir konsultavimas pardavus, – būtent tokia įmonės filosofija padėjo pelnyti ilgametę sėkmę ir vartotojų pripažinimą bei pasitikėjimą. Įgyvendinti visuomeniniai: viešbučių, biurų, parduotuvių tinklų, prekybos salonų, individualiųjų namų projektai.

„Amtico Signature“ LVT grindys


Asortimente – išliekamąją vertę turintys produktai

Vos pradėjusi savo veiklą, prieš beveik du dešimtmečius, įmonė ieškojo sprendimų, kaip pasiūlyti rinkai išliekamąją vertę turinčių produktų. Daug dėmesio skirta išskirtiniams skandinavų dizaino prekių ženklams, kurie paklausūs ir šiandien. Taip rinkoje atsirado Danijos apšvietimo meistrų „Louis Poulsen“ sukurti originalūs šviestuvai, švedų baldų gamintojų „Kallemo“, „Bla Station“, „Johanson“ produkcija. Asortimentas papildytas „Amtico“ LVT / vinilinėmis grindimis, „Vescom“ sienų dangų gamintojo prekėmis. Namų jaukumui sukurti ar originaliam restoranėlių ar kavinukių interjerui įrengti puikiai tinka olandų įmonės „The Design Department“ tapetų kolekcijos, stebinančios moderniais, klasikiniais, nostalgiškais ar ultraryškiais motyvais.

Medžiagos, skirtos visuomeniniam sektoriui

Bene stipriausia UAB „Interjero linija“ pusė – medžiagos, skirtos visuomeniniam sektoriui, – juk tai, kas atlaiko dideles apkrovas ir yra atsparus dėvėjimuisi, puikiai tinka ir namų aplinkai. Visuomeniniam sektoriui įmonė gali pasiūlyti ilgalaikių grindų, sienų apdailos sprendimų, akustinių interjero medžiagų: grindų dangų, užuolaidų audinių, plokščių.

„Louis Poulsen“ šviestuvai


Įmonė didžiuojasi turinti platų pirmaujančio industrinių grindų gamintojo „Amtico International“ LVT / vinilinių grindų ir kiliminių plytelių asortimentą. „Amtico“ prekės ženklas apima aukščiausios kokybės, puikiomis eksploatacinėmis bei estetinėmis savybėmis pasižyminčias LVT / vinilines grindis: „Amtico Signature“, „Amtico Form“, „Amtico Spacia“, „Amtico Acoustic“, „Amtico First“, „Amtico Click Smart“. Aplinkos tausojimas – vienas pagrindinių atsakingo šiuolaikinio žmogaus prioritetų, tad visos „Amtico“ LVT / vinilinės grindys gaminamos nenaudojant ftalatų, medžiagų, ribojamų REACH, ir klasifikuojamos A+ pagal VOC vidaus oro emisijos skalę. Maža to, „Amtico International“ kolekcija „Amtico Carpet“ – tai aukštos kokybės kiliminės plytelės, skirtos visuomeniniam bei privačiam sektoriui.

Kitas gamintojas, kurio produkcija visada pateisina lūkesčius, – tai vienas iš apdailos medžiagų lyderių Europoje – „Vescom B. V.“, siūlantis išskirtinį apdailos medžiagų asortimentą, orientuotą į visuomeninį sektorių. Be to, tai vienas prioritetinių viešbučių tinklų apdailos medžiagų tiekėjų, kurio gaminamos vinilinės sienų dangos vis plačiau naudojamos biurų, viešų erdvių interjeruose, sveikatos priežiūros įstaigose. Įmonė taip pat gamina klasikines rašymo lentas, pakeisiančias „Vescom Walltalkers“ paviršius; itin geromis akustinėmis savybėmis pasižyminčius auksinius dieninių užuolaidų audinius; prabangias natūralaus šilko, lino ar maišytos sudėties austines tekstilines sienų dangas. „Vescom B. V.“ siūlo skaitmeninę spaudą – „Vescom Digital Print“, leidžiančią perkelti nuotraukas, iliustracijas ant vinilinių sienų dangų: taip klientas gauna norimą paviršiaus dizainą, susietą su įmonės veikla ar savita interjero koncepcija.

„Vescom“ sienų danga


Patikimi sprendimai visoje Lietuvoje

UAB „Interjero linija“ nuo pat veiklos pradžios vartotojams siūlė tik ypač kokybiškas medžiagas bei patikimus sprendimus, padedančius įgyvendinti visus higienos, priešgaisrinės saugos patalpų įrengimo reikalavimus, taip pat išspręsti didelių erdvių akustinius klausimus.

Nors įmonės salonas bei biuras įsikūręs Kaune, UAB „Interjero linija“ aptarnauja klientus visoje Lietuvoje. Glaudžiai bendradarbiaudama su architektais bei interjero dizaineriais, tiekdama medžiagų pavyzdžius ir supažindindama su naujovėmis, įmonė rūpinasi, kad į ją besikreipiantys žmonės gautų visą paslaugų paketą ir būtų patenkinti galutiniu rezultatu.

Daugiau informacijos interjero-linija.lt