Dainora Kizevičienė

Laiko patikrinti prekių ženklai, kokybiškos medžiagos, funkcionalumo ir estetinio vaizdo dermė, ilgaamžiškumas bei sąžiningas požiūris į klientą – būtent taip galėtume apibūdinti jau devynioliktus metus skaičiuojančios UAB „Interjero linija“ veiklos filosofiją. „Stengiamės griauti stereotipus“, – sako gausų kokybiškų apdailos medžiagų, šviestuvų, baldų asortimentą siūlančios įmonės direktorė Dainora Kizevičienė. Su ja kalbamės apie išskirtinę produkciją, kuri tampa pačia geriausia investicija taupantiesiems laiką ir pinigus.

Jau seniai spėjote užsitarnauti klientų simpatijas ir pasitikėjimą. Nuo ko viskas prasidėjo?

Kai beveik prieš du dešimtmečius pradėjome savo veiklą, jau ieškojome sprendimų, kaip rinkai pasiūlyti išliekamąją vertę turinčių produktų. Veiklos pradžioje daug dėmesio skyrėme išskirtiniams skandinavų dizaino prekių ženklams – taip rinkoje atsirado „Louis Poulsen“ atstovaujamas išskirtinių šviestuvų gamintojas iš Danijos, švedų baldų gamintojai „Kallemo“, „Bla Station“, „Johanson“. Šie prekių ženklai paklausūs ir šiandien. Paraleliai asortimentas papildytas „Amtico“ LVT/vinilinėm grindimis, „Vescom“ sienų dangų gamintojo produkcija. Šie gamintojai visiškai atitiko keliamus kokybės, tvarumo reikalavimus ir puikiai papildė asortimentą.

Taip buvo suformuota labai aiški įmonės strategija: aukščiausios kokybės gaminiai, nepriekaištingos reputacijos gamintojai, dėmesys estetikai ir ilgaamžiškumui. Kartu didelį dėmesį skiriame klientui, pardavimo kultūrai, popardaviminiam konsultavimui – šie klausimai mums ypač svarbūs. Geriausias to įrodymas – klientai, kurie su „Interjero linija“ dirba jau daugiau nei 15 metų. Ateidami į saloną, žmonės atsineša įvairiausios informacijos: didelė dalis klientų į mus kreipiasi pagal rekomendacijas, kiti užsuka iš smalsumo, su savais lūkesčiais, nes yra girdėję, kad mūsų produktai tikrai geri, bet labai brangūs. Stengiamės griauti stereotipus. Padiskutavus, paaiškinus privalumus, kaina dažnai nebeatrodo jau tokia didelė. Kiekvienam pirkėjui stengiamės parinkti jo situacijai optimaliausią sprendimą ir pasiūlyti priimtiniausią kainą.

Kokios stipriosios jūsų asortimento pusės? Kokie ryškiausi prekių ženklai?

Vykdome tiek mažmeninę, tiek didmeninę, projektinę prekybą. Mūsų stipriausia pusė – medžiagos, skirtos visuomeniniam sektoriui. Tai, kas atlaiko dideles apkrovas ir yra atsparus dėvėjimuisi, puikiai tinka ir namų aplinkai. Visuomeninam sektoriui galime pasiūlyti ilgalaikius sprendimus grindų, sienų apdailos klausimais, akustinių interjero medžiagų, kaip antai grindų dangų, užuolaidinių audinių, plokščių. Prekiaujame išskirtiniais, aukštos kokybės švedų gamintojų „Johanson“, „Bla Station“, „Kallemo“, italų gamintojo „Capo’dopera“ baldais bei danų „Louis Poulsen“ apšvietimo meistrų šviestuvais. Namų aplinkai, jaukioms kavinukėms ir subtilioms erdvėms labai patraukliomis kainomis pas mus galima įsigyti olandų „The Design Department“ tapetų bei kitų gamintojų produkcijos.

Apžvelgdama stipriausias pozicijas, paminėčiau „Amtico International“. Tai – pirmaujantis industrinių grindų gamintojas, savo turintis platų LVT/vinilinių grindų ir kiliminių plytelių asortimentą. „Amtico“ prekės ženklas siūlo ne tik aukščiausios kokybės, bet ir puikiomis eksploatacinėmis bei estetinėmis savybėmis pasižyminčias LVT/vinilines grindis: „Amtico Signature“, „Amtico Form“, „Amtico Spacia“, „Amtico Acoustic“, „Amtico First“, „Amtico Click Smart“. Aplinkos tausojimas – vienas pagrindinių atsakingo šiuolaikinio žmogaus prioritetų, tad visos „Amtico“ LVT/vinilinės grindys gaminamos nenaudojant ftalatų, medžiagų, ribojamų REACH, ir klasifikuojamos A+ pagal VOC vidaus oro emisijos skalę. Be kita ko, „Amtico International“ rinkai pristato „Amtico Carpet“ kolekciją – aukštos kokybės kilimines plyteles, skirtas visuomeniniam bei privačiam sektoriui.

Kita mūsų „žvaigždė“ – vienas iš apdailos medžiagų gamybos lyderių Europoje „Vescom B.V.“ įmonė. Per laiką keitėsi medžiagos, tobulėjo technologijos, bet „Vescom“, siūlanti išskirtinį apdailos medžiagų asortimentą, orientuotą į visuomeninį sektorių, išliko visų transformacijų priešakyje. Jie yra tarp prioritetinių viešbučių tinklų apdailos medžiagų tiekėjų, o jų gaminamos vinilinės sienų dangos vis plačiau naudojamos biurų, viešų erdvių interjeruose, sveikatos priežiūros patalpose. Ši įmonė taip pat gamina klasikines rašymo lentas, pakeisiančias „Vescom Walltalkers“ paviršius; itin geromis akustinėmis savybėmis pasižyminčius auksinius dieninius užuolaidų audinius; prabangias natūralaus šilko, lino ar maišytos sudėties austines tekstilines sienų dangas. Be to, įmonė suteikia galimybę perkelti „Vescom Digital Print“ nuotraukas, iliustracijas ant vinilinių sienų dangų: dėl jų klientas gauna norimą paviršiaus dizainą, susietą su įmonės veikla ar savita interjero koncepcija. Viskas – tik aukščiausios kokybės ir geriausiai klientų poreikius atliepiančiais parametrais.

Ko dažniausiai ieško jūsų klientai? Kokie Lietuvos klientų pageidavimai?

Neretai sulaukiame klausimų apie tai, kaip pasilengvinti gyvenimą ir pasirinkti kokybišką bei patikimą sprendimą, padėsiantį įgyvendinti visus higienos, priešgaisrinės saugos patalpų įrengimo reikalavimus. Taip pat domimasi, kaip išspręsti didelių erdvių akustinius klausimus. Žmonės ieško patikimų medžiagų, nes rinkoje gausu abejotinos kokybės produktų. Klientams visuomet patariame, kad investicija į geras grindis atsipirks: bus sutaupyta laiko ir pinigų, nes jų nereikės skirti atnaujinimui. O juk grindų renovacija privačiame ir ypač visuomeniname sektoriuje labai brangi. Tai turi įtakos ir gyvenimo kokybei, ir biuro veiklai, sudaro didelius kaštus.

Ne išimtis ir sienų remontas: nors jį suvokiame kaip savaime suprantamą, taip būti neturėtų – ilgaamžių sprendimų yra, ir mes juos siūlome. UAB „Interjero linija“ salonas bei biuras įsikūręs Kaune, tačiau dirbame visoje Lietuvoje, o klientai pas mus atvyksta iš visos šalies. Rūpinamės, kad į mus besikreipiantys žmonės gautų visą paslaugų paketą, būtų patenkinti galutiniu rezultatu, tad glaudžiai bendradarbiaujame su architektais, interjero dizaineriais, tiekiame medžiagų pavyzdžius ir visuomet mielai supažindiname su naujovėmis. Patenkinti ir sugrįžti norintys klientai – mūsų pagrindinis siekis, kuris beveik visuomet tampa realybe.

Daugiau informacijos: interjero-linija.lt

Žurnalas „Interjeras.lt pataria“