Tekstilės darbų paroda "Meninis veltinys"

Tekstilės darbų paroda "Meninis veltinys"

VDA ekspozicijų salėse "Titanikas" atidaroma tekstilės darbų paroda "Meninis veltinys"
Parodos atidarymas: 2010.09.09 17.00val
Paroda veiks: 2010.09.09 - 2010.10.09

Parodą kuruoja: Doc. Eglė-Ganda Bogdaniene

Interjero dizaino kursai VDA

VDA interjero dizaino kursai prasidėjo interjero dizaino kursai

Interjero dizaino bakalauro studijų programa yra viena populiariausių Vilniaus dailės akademijoje. Tai liudija nemažėjantys konkursai stojamuosiuose egzaminuose. Tam, kad drąsiai stotumėte į interjero dizaino specialybę, būtina pasiruošti kompozicijos, piešimo, tapybos srityse.

Kursai reikalauja nemažai laiko. Tai 10 valandų per savaitę kompozicijos, piešimo ir tapybos užsiėmimų. Be to, kiekvieną savaitę duodamos užduotys savarankiškam darbui. Mokslo metų eigoje daromos trys atliktų darbų peržiūros. Geriausias variantas – rinktis dviejų metų kursų programą, tai sumažina įtampą baigiant mokyklą. Ypač tiems, kurie nėra lankę dailės būrelių, mokyklų.

Interjero dizainerio profesija yra viena patraukliausių jaunuoliams, turintiems kūrybinių ambicijų. Tai erdvės menas. Interjero dizaineris organizuoja erdvę, vadovaudamasis ne tik meniniais, bet ir funkciniais reikalavimais. Jo tikslas – sukurti erdvinį meno kūrinį, kuriuo būtų galima ir grožėtis, ir naudotis.

Interjero dizainerio profesijos perspektyvumas vertintinas kaip vienas iš geriausių rinkos ekonomikos sąlygomis, nes be interjero paslaugų neapsieina nei prekybos centrai, nei restoranai, nei mažos boutique parduotuvės, nei biurai, mokyklos, ligoninės ir t.t. Kuo toliau, tuo dažniau interjero dizaineriams pavedamas individualių gyvenamųjų namų, vilų, loftų, butų, penthouse‘ų įrengimas.

Registruotis į kursus galima telefonu 8 612 64 897 (referentė Eglė) arba 8 687 38 478 (prof. Juozas Palaima). Registruotis taip pat galima tiesiog atvykus į užsiėmimą, kiekvieną šeštadienį VDA naujuosiusoe rūmuose (Malūnų g. 5), 518 auditorijoje.

Kursų vadovas – prof. Juozas Palaima

Daugiau informacijos www.interjerokursai.weebly.com

A. Griškevičiaus paveikslas "Apie lietuvių kilmę ir jų dvasios restauraciją"

Baroti galerija

Algio Griškevičiaus paroda „Ir nutylėjimai“ – BAROTI galerijoje

KADS (Klaipėdos apskrities dailininkų sąjungos) BAROTI galerijoje, Aukštoji g.1, Klaipėda, atidaroma žymaus šiuolaikinio menininko Algio Griškevičiaus kūrybos darbų paroda „Ir nutylėjimai“.

Paroda vyksta nuo 2010 09 03 iki 2010 09 30.

Algis Griškevičius – žymus šiuolaikinis menininkas, aprėpiantis ne vieną meno sritį. 2010 metais A. Griškevičius apdovanotas ordinu „Už nuopelnus Lietuvai“.

„Algio Griškevičiaus kūryba stebina vaizduotės polėkiu, subtilia meile konkrečioms detalėms ir kosminės erdvės jutimu, iliuziniu XX amžiui būdingų atspindžių pagava ir įprasminimu. Jo peizažuose ir figūrinėse kompozicijoje aštri dabarties pajauta dera su sentimentaliu požiūriu į praeitį, jo paveikslų erdvės, apgaubtos poetinės vizijos skraiste, visada pripildytos teatrališko grotesko. Ironija ir keli prasmių sluoksniai – iš postmodernizmo, o klasikinės meno taisyklės – iš praeities.“ (Doc., dr. Nijolė Tumėnienė)

Daugiau informacijos www.barotigalerija.lt

#Įvykiai #Parodos

2010-09-06