Sukurti namų aplinką, kurioje būtų jauku ir gera - nėra lengva užduotis. Ypatingai, jeigu atsikraustome į senos ar naujos statybos butą, kuriame egzistuoja tik baltos sienos bei visiškai tuščia erdvė. Tam, kad nauja vieta pamažu taptų artima mums bei žmonėms, kurie joje gyvens, neužtenka vien didelio noro kambarius užpildyti naujais baldais ar sienas nudažyti žaismingomis spalvomis.

Kiekvienam, skirtingai pagal individualius poreikius ir norus, nauji namų kambariai turi būti įrengti itin kruopščiai, kad vėliau nereikėtų gailėtis dėl netinkamai pasirinktų paletės spalvų ar apskritai - viso namų dizaino. Jeigu nusprendėte namų dizainą susikurti patys, nepamirškite jog vien estetikos pojūčio ar tinkamo išsilavinimo neužtenka. Renkantis namų dizaino tipą - reikia atidžiai atsižvelgti į savo asmenybę bei pomėgius.

Visų pirma, jeigu esate unikali ir išskirtinumą mėgstanti asmenybė - toks turėtų būti ir jūsų butas ar namas. Visiškai paprastas, nieko neypatingas, niūriomis spalvomis nudažytas butas - tikrai nesuteiks pilnatvės jausmo ir nesukurs Jums tinkamos oazės.

Moderniai įrengtas butas su šiltų atspalvių sienomis, aukštomis lubomis bei mediniais akcentais

Kodėl siūlome būtent tokį variantą? Tai puikus ir unikalus dizaino sprendimas, kuris net niūriausiai atrodančią erdvę pavers svajonių namais. Žinoma, tam, kad būtų įmanoma sukurti būtent tokį dizainą, jau iš pat pradžių reikia įsigyti parduodamą butą ar namą kuris turėtų aukštas lubas. Aukštos lubos - suteiks papildomą erdvės pojūtį, o taip pat padarys namus dar unikalesnius. Ne paslaptis, vien tik aukštos lubos nepadarys tokio įspūdžio, kaip lubos ant kurių bus pritaikyti mediniai rastai ar medinės sijos. Tam, kad viskas atrodytų tiesiog tobulai, siūlome rinktis šviesius baldus, netgi baltas sienas, o švelnumo ir jaukumo suteikti papildomais akcentais - dekoracijomis. Norite tikrai išskirtinio akcento, kuris sužavės visus aplinkinius? Poilsio zonoje, svetainėje arba miegamajame, sieną užpildykite savo pasirinktu foto tapetu.

Naujos statybos butas

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Jaukus, apsuptas natūralios gamtos ir jos akcentų butas - namas su tamsių spalvų baldais

Tiems, kurie nenori prieš tai minėto šviesaus buto ar namo dizaino, o gamta bei jos vaizdai suteikia didžiausią atsipalaidavimą, siūlome įsigyti būstą apsuptą gamtos vaizdų. Tokio tipo būste, dideli, nuo pat žemės iki lubų masyvūs langai, tamsūs odiniai baldai, prabangūs ir virtuvės baldai su marmuro ar kitokio akmens paviršiumi, elegantiški tapetai su raštais ar tiesiog švelniai nudažytos sienos bei svetainėje esančios gėlės - bus idealus sprendimas norintiems itin jaukaus ir harmoningo buto.

Parduodamas butas

Įvairaus dizaino pavyzdžius galėtume vardinti ir vardinti, tačiau niekas kitas geriau nežinos kokį namų dizainą pasirinkti nei jūs pats. Žinoma, kad nereikėtų leisti ilgas dienas visų pirmą ieškant, kur nusipirkti būstą, o vėliau ir kaip jį įrengti, mes visada patariame, tai palikti savo darbą išmanantiems profesionalams. Jie ne tik atsižvelgs į individualius jūsų lūkesčius bei pateiks geriausios kokybės baldus, kitas dizaino detales, bet visa tai suras ir nupirks už geriausią ir jums tinkamą kainą. Be to, išsirinkus tikrai unikalų dizainą sugebantį sukurti dizainerį - Jūsų būstas atrodys nepriekaištingai, o ir gyventi bus jauku ir gera.