Projektuojant visuomeninius pastatus jau nepakanka funkcionalių ir vizualiai patrauklių sprendimų. Kalbai pasisukus apie interjero ilgaamžiškumą, lūkesčiai didėja. Vidaus apdaila net po 15 metų turi atrodyti skoningai ir moderniai, o medžiagos švytėti naujumu. Vinilinių ir tekstilinių sienų dangų gamintojas „Vescom B.V.“ siūlo ir daugiau alternatyvų.


Sienų dangų pritaikymo galimybės beveik neribotos: magnetiniai paviršiai projektoriaus vaizdui konferencijų salėse ir rašymui žymekliu vietoj tradicinės lentos, sienos su jūsų nuotrauka ar antibakterinės dangos medicinos įstaigoms – tai tik keli funkcionalių dangų pavyzdžiai.

Bendrovė „Interjero linija“ jau daugiau kaip 17 metų Lietuvoje atstovauja vienai iš apdailos medžiagas gaminančių lyderių Europoje – „Vescom B.V.“ įmonei. Per šį laiką keitėsi medžiagos ir tobulėjo technologijos, bet „Vescom B.V.“ išliko priešakyje, siūlydama išskirtinį apdailos medžiagų asortimentą, orientuotą į visuomeninį sektorių.

Visuomeninėms patalpoms

Visuomeniniam sektoriui skirtos „Vescom“ vinilinės sienų dangos – tai naujoviško dizaino, pagal naujausias tendencijas sukurti paviršiai, sudaryti iš vinilo sluoksnio (300 – 830 g/m²) ir medvilnės pagrindo. Dėl šios struktūros „Vescom“ vinilinės sienų dangos atitinka Bfl – s1, s2 ugnies plitimo bei dūmų emisijos klasę, yra ypač atsparios trinčiai, smūgiams, o jų paviršius ilgus metus nepakeis estetinio vaizdo. Dėl šių priežasčių „Vescom“ yra tarp pirmaujančių apdailos medžiagų tiekėjų viešbučių tinklams. „Vescom“ vinilinės sienų dangos vis plačiau naudojamos biurų, viešų erdvių interjeruose.

Atitinka aukštus higienos reikalavimus

„Vescom B.V.“ siūlo vinilinę sienų dangą, tinkamą sveikatos priežiūros patalpoms, kurioms taikomi ypač griežti higienos reikalavimai. „Vescom Protect“ skirta operacinėms, palatoms, laboratorijoms ir kitoms patalpoms, kurios turi būti sterilios. Specialia plėvele padengta danga apsaugo sienas nuo purvo. Ją galima dezinfekuoti net stipraus poveikio valikliais, nesibaiminant pažeisti paviršiaus.

Prisitaiko prie erdvės

Bendrovė „Interjero linija“ pataria neapsiriboti tradiciniais sprendimais. Dizaino studijoms, viešbučių, biurų, konferencijų salėms, posėdžių kabinetams siūloma atsisakyti papildomą vietą užimančių klasikinių lentų. Jas galima pakeisti „Vescom Walltalkers“ gaminiais: magnetiniu paviršiumi su rašikliu, paviršiumi projektoriaus vaizdui ir rašikliu, taip pat paviršiumi, skirtu tik rašyti. Jie pritaikomi net lenktiems paviršiams, siekiant funkcionaliai išnaudoti turimas erdves.

Subtili prabanga

„Interjero linija“ atstovai pastebi, kad „Vescom“ tekstilines sienų dangas renkasi žmonės, ieškantys subtilios prabangos. Šios dangos gali būti neaustinės, iš viskozės, ir austos, iš natūralaus šilko, lino, poliesterio. Aukštos kokybės audiniai sukurs jaukią, išskirtine prabanga dvelkiančią aplinką.

Išlaisvina kūrybingumą

„Vescom B.V.“ atkreipia dėmesį, kad individuali estetika neįsivaizduojama be kūrybiškumo. Įmonės atstovai siūlo neįsprausti savęs į rėmus, jeigu sunkiai sekasi išsirinkti iš galybės spalvų ir ornamentų. Užsakovai raginami sukurti savo sienų dangos dizainą.

Pasirinktos iliustracijos skaitmeninės spaudos būdu perkeliamos ant vinilinių sienų dangų. Aukščiausios kokybės atspaudai ant atsparių, ilgaamžių paviršių – puikus pasirinkimas, ieškantiems autentikos ir išskirtinumo. Svarbiausia tai, kad sienų dangos nereikalauja papildomos priežiūros.

Akustinės savybės

Bendrovės „Interjero linija“ atstovai pripažįsta dažnai sulaukiantys klausimų, kaip pasirinkti kokybišką ir patikimą produktą, padėsiantį įgyvendinti visus higienos ir priešgaisrinės saugos patalpų įrengimo reikalavimus. Taip pat išspręsti akustinius klausimus didelėse erdvėse.

„Vescom“ gamintojas siūlo akustinius dieninius užuolaidinius audinius, kurių garso sugerties koeficientas – 0,5 – 0,65. Nesvarbu, kas tai: viešbučio vestibiulio erdvė, konferencijos salė, pasitarimų kambarys ar biuro aplinka, jie puikiai derės dėl savo perregimumo ir lengvumo, be to, bus funkciškai naudingi dėl akustinių savybių. Dėl audinių struktūros jie labiau jungs, nei atskirs erdves. Sienų dangos ir tinkamai parinkti „Vescom“ baldiniai bei užuolaidiniai audiniai padeda pasiekti ilgalaikių estetinių ir akustinių rezultatų.

Daugiau informacijos: „interjero-linija.lt“

Žurnalas: „Interjeras.lt pataria“

332