Šiuo metu itin išaugo naujos statybos butų paklausa, jauni žmonės, sukaupia pakankamai lėšų, kad galėtų įsigyti nuosavą būstą arba bent atlikti kapitalinį remontą senos statybos pastate esančiame bute. Dėl tos pačios priežasties labai paklausios tapo ir statybininkų profesijos, nes darbo rinkoje labai išaugo įvairiausių statybinių profesijų darbuotojų poreikis, todėl jei esate šios profesijos atstovas, nesunkiai rasite darbą.


Kuo reikia pasirūpinti prieš pradedant darbo paieškas?

Prieš žengiant tokį svarbų žingsnį būtina pasirūpinti tinkamu gyvenimo aprašymu, nepakenktų ir motyvacijos, kodėl jums reikalingas kuris nors konkretus darbas, pateikimas. Praverstų ir buvusio darbdavio rekomendacija. Tačiau svarbiausia yra išsirinkti tikrai jums patinkantį darbą, kurį dirbdamas gerai jausitės ir ne tik patirsite malonumą, bet ir gerai uždirbsite.

Kokie darbai garantuoja tikrai gerą uždarbį?

Šiuo metu gerai apmokami interjero įrengimo, apdailos darbai. Jų prireikia ne tik naujų namų statyboje, bet ir atliekant remontą. Į šiuos darbus įeina – gruntavimas, glaistymas, tinkavimas, dažymas, tapetų klijavimas, gipso kartono montavimas, plytelių klijavimas, grindų įrengimas, parketo ar laminato klojimas ir pan.

Šie darbai yra reikalingi ne tik įrengiant individualų būstą, bet ir ruošiant veiklai biuro ar komercinės paskirties patalpas. Nuo jų priklauso vidinės atmosferos formavimas. Todėl jie visada yra gerai apmokami, o anksčiau išvardintų profesijų atstovai yra visada paklausūs. Tiesa, patys svarbiausi šiame sąraše yra interjero dizaino projektuotojai ir kūrėjai.

Su kuo geriausia bendradarbiauti?

Ieškantiems darbo interjero įrengimo bei apdailos specialistams palanku yra bendradarbiauti su internetine platforma Dipwork, nes ji registruoja visus darbuotojus, tame tarpe ir interjero apdaila ar dizaino kūrimu užsiimančius. Čia užsiregistravę bet kurių sričių specialistai turi plačias galimybes gauti darbo pasiūlymus ne tik Lietuvoje, bet ir Europos šalyse su geru atlyginimu ir geromis darbo sąlygomis.

Jiems visada pasiūloma pati tinkamiausia darbo vieta., nes ši įmonė, sistemingai kaupdama informaciją apie darbuotojus iš Lietuvos siekia ne tik kuo sėkmingiau tenkinti visų turimų partnerių poreikius, bet ir suteikia geras įsidarbinimo galimybes tikriems savo profesinės srities atstovams iš Lietuvos.

Daugiau informacijos: dipwork.com