Tekstas Kristinos Noreikienės
Fotografijos gamintojo

Šiomis dienomis, siaučiant įvairiems virusams, ypač svarbi tampa švara ir higiena. Juolab kad nerimą kelia ir skaičiai: neseniai JAV žemės ūkio ministerijos ir Šiaurės Karolinos valstijos universiteto atliktas tyrimas parodė, kad iš 383-ų tyrimo dalyvių tik 2 proc. reguliariai plauna rankas. Atsižvelgiant į dabartinę situaciją visame pasaulyje ir turint omenyje, kad net 80 proc. infekcinių ligų užsikrėsti galima per rankas, jų higienai rekomenduojama naudoti įrenginius, kurie valdomi neliečiant. Taigi itin aktualūs tampa išmanieji bekontakčiai maišytuvai bei tokie įtaisai, kuriuos galima valdyti paspaudus alkūne, o ne delnu. Kaip tik tokius ir siūlo jau 119 metų sėkmingos veiklos skaičiuojantis ir vokišką produkcijos kokybę demonstruojantis vonios kambario maišytuvų bei dušo santechnikos gamintojas „Hansgrohe“.


Visada žingsniu priekyje

Koja kojon su pasaulinėmis tendencijomis žengianti ir šių dienų aktualijas atliepianti įmonė „Hansgrohe“ pristato sprendimus, užtikrinančius dar didesnę apsaugą ir prevenciją. Visų pirma, tai bekontakčiai elektroniniai maišytuvai. Siūlomi įvairių stilių sieniniai elektroniniai arba į praustuvą montuojami maišytuvai. Be to, įmonė gamina maišytuvus su „Select“ technologija, kurie ima veikti paspaudus „Select“ rankenėlę.

„Talis Select S“: alkūne valdomas maišytuvas

„Talis Select S“ maišytuvas išsiskiria aiškiu dizainu, todėl jis puikiai atrodys bet kokiame vonios kambaryje. Vis dėlto čia svarbus ne vien estetiškumas, bet ir higiena bei saugumas. „Talis Select S“ turi vandens tekėjimo funkciją „start-stop“, kurią paprasta aktyvinti alkūne. Tai padeda ne tik ilgiau išlaikyti maišytuvą švarų, bet ir leidžia apsisaugoti nuo bakterijų. Be to, dėl „start-stop“ funkcijos vanduo naudojamas tik tada, kai jo reikia.

Šiuo maišytuvu itin patogu ir saugu naudotis: vanduo įjungiamas ir išjungiamas paspaudus mygtuką, temperatūra reguliuojama sukant rankenėlę.

„EcoSmart“ technologija riboja vandens sunaudojimą iki 5 l/min. Taip taupomas vanduo ir energija. O dėl specialios antikalkinės funkcijos kalkės ir nešvarumai lengvai pašalinami perbraukus pirštu silikoninę dangą.

Bekontaktis maišytuvo valdymas – didesnei higienai ir vandens taupymui

Siekiant dar didesnio saugumo, higienos ir tvarumo, „Hansgrohe“ siūlo naudoti „laisvų rankų“ maišytuvus. Pažangi bekontakčių technologijų sistema automatiškai paleidžia vandenį, kai jutiklis aktyvinamas, todėl vanduo naudojamas tik tuo momentu, kai to tikrai reikia. O po 10 sekundžių vanduo automatiškai nustoja tekėti.

Patrauklaus dizaino „Hansgrohe“ elektroniniai maišytuvai gaminami iš ypač aukštos kokybės medžiagų, jiems naudojamos tik patikimos elektroninės dalys.

Kai svarbus kiekvienas judesys...

Šiuolaikiško dizaino, infraraudonųjų spindulių ir „EcoSmart“ pranašumais pasižymi ir „Hansgrohe“ pristatomi AXOR bekontakčiai maišytuvai. Nepriekaištingas dizainas ir techninės savybės leidžia pritaikyti juos tiek privačiame, tiek viešajame sektoriuje, atveria naujų, saugių sprendimų galimybes restoranams, viešbučiams, įstaigoms. „Hansgrohe“ siūlomi AXOR ir kiti maišytuvai yra itin higieniški ir nereikalaujantys kruopščios priežiūros.

Drauge produktus kuriantys ir tobulinantys žinomi dizaineriai bei ilgametes tradicijas skaičiuojantis gamintojas pateikia vartotojams akį traukiančius maišytuvus, kurie ne tik pagerina higieną, suteikia saugumo jausmą, bet ir taupo pinigus, tausoja aplinką.

Daugiau nuotraukų:

Žurnalas „Centras“