Išmaniosios indaplovės, dėl kurių plauti indus dar niekada nebuvo taip paprasta

Išmanioji Whirlpool indaplovė

Išmanioji
 Whirlpool indaplovė

Išmanioji
 Whirlpool indaplovė

„Šeštasis pojūtis“ AquaSteam

„Šeštojo pojūčio“ technologija AguaSteam užtikrina kad indai visada bus plaunami optimalioje temperatūroje nepriklausomai nuo užterštumo. Ši programa automatiškai tikrina užterštumo laipsnį ir reguliuoja ciklo temperatūrą nuo 40 °C iki 70 °C. Dėl plovimo procesu metu naudojamų garų indaplovė užtikrina geriausią plovimo kokybę, kokia tik įmanoma, net jei plaunami itin subtilūs elementai. Garai itin veiksmingai suminkština nešvarumus ir padeda sunaikinti bakterijas, taigi indai yra ne tik išplaunami, bet ir dezinfekuojami. Tai geriausia programa visai šeimai – užtenka paspausti vieną mygtuką, o visą procesą kontroliuoja indaplovė.    

„Power Clean“

Dėl novatoriškos technologijos „Power Clean“ nebereikia mirkyti ir šveisti indus bei keptuves. Užtenka pasirinkti funkciją „Power Clean“, ir preciziškai nukreiptas didelio slėgio vandens srautas iš 32 purkštukų, esančių apatinio krepšio galinės sienelės dalyje, pašalins nešvarumus nuo puodų ir keptuvių, nenaudojant tam papildomai vandens.   

Šviesos indikatorius, informuojantis apie indaplovės darbą

Ši nauja funkcija yra modeliuose su integruotu valdymo skydeliu ir informuoja apie indaplovės plovimo ciklo eigą. Oranžinė šviesa, krentanti ant grindų, parodo, kad įrenginys veikia. Kai šviesos indikatorius užgęsta, tai reiškia, kad plovimo procesas užbaigtas ir galima atidaryti įrenginio duris nesibaiminant neigiamų padarinių, kylančių nutraukus indaplovės darbo ciklą.

Trečias krepšys

Naujose indaplovėse „Whirlpool“ rasite papildomą trečią krepšį, kuriame galima plauti stalo įrankius, puodelius bei kitus smulkius namų apyvokos daiktus. Indaplovės vidus optimaliai išnaudotas, todėl joje galima sudėti net 13 indų komplektų. Trečiame stalčiuje yra du išimami dėklai su rankenėlėmis, kurie suteikia galimybę organizuoti erdvę pagal savo poreikius.

Žalgirio g. 88, Vilnius

Daugiau info www.pirktechnika.lt