Nuolatos tobulėjančios technologijos suteikia neribotas galimybes kasdien vis smagiau pramogauti, lengviau atlikti įprastines užduotis ir kur kas paprasčiau užsiimti namų ruošos darbais. Išmanius sprendimus, be abejo, verta išbandyti ir kuriant jaukesnius, patogesnius, jūsų poreikiams kur kas labiau pritaikytus namus. Inovatyvūs įrenginiai suteikia galimybę kur kas paprasčiau pasirūpinti tiek namiškių komfortu, tiek jūsų turto saugumu, todėl namai tampa visiškai saugiu prieglobsčiu, į kurį gera sugrįžti po visų dienos darbų.


Inovatyvi šildymo sistema tobulam namų jaukumui

Turbūt kiekvienas sutiks, kad šaltuoju metų laiku jaukumo namams daugiausia suteikia tinkamai jūsų būstui pritaikyta šildymo sistema. Juk nėra geresnio jausmo nei grįžus iš darganoto oro nusimesti storą paltą ir patogiai įsitaisyti šiltuose namuose svetainėje ant sofos. Žinoma, jei naudojate seną ir neišmanią šildymo sistemą, grįždami namo greičiausiai pagalvojate kokie darbai laukia ir kiek laiko užtruks sušildyti patalpas. Galvojantiems apie namų šildymo sistemos atnaujinimą tikrai verta pasižvalgyti inovatyvių sprendimų, kurie užtikrins komfortą dar prieš jums atveriant namų duris. Nuotoliniu būdu valdomi šilumos siurbliai bei modernūs šildymo katilai padės užtikrinti optimalią kambarių temperatūrą pagal visus jūsų poreikius. Išvykdami į darbą, atostogauti ar tiesiog nakčiai šilumą galite sumažinti, o programoje nustatę intensyvesnio šildymo valandas neabejotinai grįšite į jaukiai šiltus namus. Savaime suprantama, įrengti naują šildymo sistemą dažnai užtrunka nemažai laiko, todėl nusprendę imtis darbų šaltuoju sezonu turėkite omenyje, kad turėsite sukurti sąlygas, kuriomis galės efektyviai veikti ir senoji sistema, kol galėsite visiškai paleisti naują. Renkantis šildymo katilą ar siurblį atkreipkite dėmesį į jų patikimumą. Patikima šildymo sistemos įranga tikrai kainuos nepigiai, o vis tik renkantis pigiausią variantą įvertinkite, kad tokia sistema patikimai tarnaus tikrai ne dešimtmečius. Todėl renkantis šildymo sistemą verčiau pasirinkti ne pigiausią, o patikimiausia ir jūsų lūkesčius atitinkančią sistemą. Apsvarstykite visus galimus finansavimo būdus. Platesnė informacija apie vartojimo paskolą padės įsivertinti poreikius bei leis pasiskolinti lanksčiomis sąlygomis. Svarbu atsiminti, kad ir kokią šildymo sistemą pasirinksite, svarbu bus pasirūpinti ir profilaktine jos priežiūra – tik taip užtikrinsite ilgesnį tarnavimo laiką bei sklandų jos darbą.

Išmanaus apšvietimo sprendimai jūsų patogumui

Ne paslaptis, kad didelę įtaką namų jaukumui daro ir tinkamai parinktas apšvietimas. Maloni, šilto atspalvio šviesa pripildo kambarius ramybės bei leidžia visiškai atsipalaiduoti. Namo išorėje pravartu įrengti sensorinį apšvietimą, kuris leis patogiai grįžti į namus ir pasitiks visus atvykusius. Apšvietimą derėtų įrengti tose vietose, pro kurias einate į namus – prie vartų, garažo, laiptų bei namų durų. Šaltuoju sezonu vakarai ypač ilgi, tad matomumas sumažėja labai anksti. Savo ruožtu, namų viduje verta išbandyti išmaniąsias apšvietimo sistemas, kurios prisitaiko prie jūsų lūkesčių ir sukuria tobulą atmosferą pasirinktai veiklai. Balso asistentu ar mobiliosiomis programėlėmis valdomas apšvietimas padės atsipalaiduoti mėgaujantis filmais, sukurs įtraukiančią atmosferą žaidžiant kompiuterinius žaidimus ar sukurs jaukią aplinką jogos treniruotei arba meditacijai. Išmaniosios apšvietimo sistemos leidžia visiškai valdyti apšvietimą pagal jūsų norus, todėl visas spalvas galite rinktis pagal nuotaiką.

Nepamirškite pasirūpinti namų saugumu

Namų saugumas – dar viena sritis, kuria visapusiškai pasirūpinti padės inovatyvūs sprendimai. Modernios vaizdo stebėjimo kameros bei jų sistemos užfiksuoja kiekvieną judesį stebimame plote ir siunčia pranešimą į jūsų mobilųjį, kuriame galėsite stebėti visus pakitimus. Modernios vaizdo stebėjimo kameros užtikrina ryškų vaizdą net visiškoje tamsoje, todėl galite būti tikri, kad pro jas nepraslįs jokie nepageidaujami asmenys. Be to, įrengiant šiuolaikinę stebėjimo sistemą tikrai nereikės nieko ardyti, rengti elektros instaliacijų ar srovės keitiklių – dauguma kamerų yra bevielės, todėl užteks jas pritvirtinti jums patogioje vietoje ir galėsite naudotis visais privalumais.

Išbandykite neribotas šiuolaikinių technologijų galimybes ir sukurkite ypatingo jaukumo jausmą savo namuose, kuris sužavės ne tik namiškius, bet ir kiekvieną apsilankiusį.