„Danfoss Link®“

Atėjus naujam šildymo sezonui visi susimąstome, kaip atrasti aukso viduriuką – ne tik gyvenanti šiltai, bet ir nesukti galvos dėl per nelyg išaugusių sąnaudų. Norite name valdyti kelias sistemas vienu metu – radiatorių, vandeninio ir elektrinio grindų šildymo, šilumos siurblius ar katilus ir net elektros prietaisus, lauko apšvietimą? Bendrovė „Tausana“ pristato „Danfoss Link®“. Tai – šildymo valdymo sprendimas visiems, kurie vertina patogumą ir technologijas. Įdiegus šį sprendimą gyvenamosiose patalpose, paprasta valdyti viso namo ar buto šildymo sistemą belaidžiu ryšiu iš centrinio pulto. Tokia galimybė suteikia ne tik komforto jausmą, bet ir leidžia nemažai sutaupyti.

Europoje atliktais tyrimais nustatyta, kad pakeitus senus termostatus ir naudojant „Danfoss Link“ valdomą radiatorių šildymą, name galima sutaupyti apie 23 proc. energijos. Dar daugiau su šiuo prietaisu galima sumažinti sąnaudas šildymui, jei šildymo sistema išvis buvo nevaldoma termostatais.

Jei nesate namie, išvykdami galite sumažinti temperatūrą visuose kambariuose. Tai padaryti labai paprasta – tereikia kelių paspaudimų centriniame pulte.

Nuolat skubantys žmonės irgi turi kuo džiaugtis – kai nebereikia galvoti apie atskirų kambarių temperatūros reguliavimą, galima užsiimti kur kas kūrybiškesne veikla. Tereikia vieną kartą nustatyti temperatūros režimą ir sistema užtikrina reikiamą temperatūrą nustatytu laiku. Dar vienas privalumas – centriniame pulte liečiamu ekranu yra patogus naudoti meniu lietuvių kalba.

Šildymo valdymo sistema suteikia galimybę valdyti ne tik namo šildymo sistemą – radiatorius, elektra ar vandeniu šildomas grindis, bet ir kitus elektrinius įrenginius gyvenamosiose patalpose. Galite prijungti suderinamus elektros prietaisus – šviestuvus, ventiliatorių, lauko apšvietimą ar kt., tereikia šiek tiek fantazijos.

Itin vertinantys technologijas pripažįsta, kad unikali galimybė valdyti šildymo sistemą nesant namie, daro įspūdį. Tokią galimybę suteikia „Danfoss LinkTM Phone Butler“ įrenginys. Tereikia turėti SIM kortelę ir prisijungti pagal gamintojo reikalavimus. Trumpąja žinute galėsite įjungti arba išjungti išvykimo funkciją net nebūdami namie

www.tausana.lt