Išskirtinės naujovės vonios kambariui

Ne paslaptis, kad moderniame būste vonios kambarys yra tapęs visaverte gyvenamąja erdve, kurioje svarbūs ne vien sanitariniai prietaisai, bet taip pat įvairūs aksesuarai bei ergonomika pasižyminti įranga. Daugiafunkciniai gaminiai ir netikėti interjero dizainerių sprendimai sulaukia vis daugiau komforto bei estetikos mėgėjų simpatijų. Vienas iš tokių sprendimų – vokiečių bendrovės „Hansgrohe” gaminamas  dušas-šviestuvas. Ir tai dar ne viskas!

   

Maišytuvas „Starck V“ – įkvėptas natūralumo

Daugiau nei šimto metų istoriją skaičiuojančios vokiečių bendrovės „Hansgrohe“ kuriamas prekės ženklas „AXOR“ pristato savo naują vizitinę kortelę – išskirtinį vandens maišytuvą „Starck V“, kurio dizaino kūrėją Philippe Starck įkvėpė gamta ir vienas iš pagrindinių jos elementų – vanduo, jo ypatingas natūralumas. „Šis maišytuvas yra revoliucija, minimalizmo esmė – tai sūkurys, gamtos stebuklas, apsuptas absoliutaus skaidrumo“, – esminę maišytuvo koncepciją pristato jo kūrėjas Ph. Starck, savo kūriniui suteikęs net savo pavardę.

Organiškas, skulptūriškas naujasis „Axor“ produktas stebina ne tik iki šiol nematytu estetiniu sprendimu, filosofija, bet ir nuodugniai apgalvotu dizainu, kuris lemia lengvą produkto priežiūrą bei ekonomiškesnį vandens naudojimą jūsų namuose. „Starck V“ leidžia sumažinti vandens srovę iki 4 l/min. Kadangi „Starck V“ maišytuvas yra skaidrus, jis leidžia stebėti vandens tėkmės procesą nuo pat sūkurio verpeto užsimezgimo. Nepaisant maišytuvo estetikos, jį galima girti ir už funkcionalumą: bet kada galite nuimti „Starck V“ galvą nuo bazės ir ją išvalyti nė neužsklendę maišytuvo vožtuvo. Žavi ir produktui tarnaujančios medžiagos: krištolas, iš kurio pagamintas naujasis „Axor“ maišytuvas yra ne tik puikios kokybės, bet taip pat gali būti plaunamas indaplovėje.

Dušas ar šviestuvas?

Toks klausimas kyla pažvelgus į vieną iš naujausių „Axor“ kūrinių – „LampShower“. Šis produktas – šviestuvas ir dušas viename, kuriame akis į akį susitinka apšvietimas ir vanduo. Dizaineris Oki Sato iš japonų dizaino studijos „Nendo“ mėgsta netikėtumo akimirkas. Įkvėpimo pasisėmęs iš toršerų, jis svajojo sujungti visiškai skirtingas vonios kambario ir gyvenamąsias erdves. Ir, rodos, jam pavyko. To rezultatas – „Axor LampShower“, harmoningai apjungiantis vandenį ir šviesą. Daiktas, iš pirmo žvilgsnio atrodantis kaip šviestuvas, iš tikrųjų suteikia ypatingų maudymosi duše potyrių. Poetinėje formoje glūdi magija: iš skaidraus šviestuvo gaubto žiedo teka harmoningos formos vandens srovė, apgaubianti visą kūną, o integruota lemputė kuria jaukią atmosferą visame vonios kambaryje.

Montuojamas ir prie sienos, ir prie lubų dušas „Axor LampShower“ namuose ištrina įprastas ribas tarp erdvių. Vonios kambarys savaime įsilieja į gyvenamąją erdvę. Tuo pat metu „Axor LampShower“ vonios kambariui suteikia gyvenamosios erdvės bruožų. Jį kuo puikiausiai galima derinti su įvairių kolekcijų dušo ir vonios kambario produktais. Be chromo apdailos, gamintojas „Axor“ siūlo ir kitus ypatingus variantus, pavyzdžiui, aukso spalvos apdailą, tad „Axor LampShower“ galima tobulinti pagal individualų skonį.

 

   

 

   

Pramoninis žavesys duše

Vamzdžiai, movos ir vožtuvai, spinduliuojantys pramoninę estetiką, vėl tampa madingi ir pasižymi ypatingai elegantiškomis formomis. Vandens kanalai ir jo valdymas mums pateikiami naujai, o pramoninis piltuvas tampa proporcinga dušo galva. Viskas aišku tarsi savaime: „Front“ kūrėjos mėgsta iškalbingą dizainą ir techniką parodo taip žavingai, kad ji visiškai neprimena aukštųjų technologijų dušo.

Pačiame priekyje – dušo sistema, atrodanti tokia paprasta, kad jos dizainą ir funkcijas supranta visi: pramoninis žavesys susilieja su asimetrine forma ir paprastu, iškalbingu valdymu. Ir rankinis, ir stacionarus dušas valdomas dviem atskirais uždaromaisiais vožtuvais, todėl jųdviejų supainioti neįmanoma. Profiliuotas dušo rankenos dizainas užtikrina patogumą ir tarsi šaukia „Prašome sukti čia“.

Dušo sistema „Axor Showerpipe designed by Front“ suteikia individualų komfortą: dušo galvos aukštį galima patogiai reguliuoti pagal pageidavimus ir patalpos sąlygas, taip pat patogu nustatyti dušo srauto kampą. Ir galvos, ir rankinis piltuvo formos dušas suteikia aptakaus, gausaus vandens srauto pojūtį. Spustelėjus nustatymo mygtuką, perjungiama viena iš dviejų srovės rūšių: stipri arba švelni. Trumpai tariant, naudotis yra paprasta.

Trijų Skandinavijos dizainerių stilius atspindimas iš viso penkiuose „Axor“ produktuose, skirtuose dušui. Tai – rankinis dušas, dušo komplektas, prie lubų montuojamas stacionarus galvos dušas, prie sienos montuojamas stacionarus galvos dušas ir dušo sistema. Visi produktai tinka prie daugelio „Axor“ kolekcijų, tad visus šiuos produktus galima įvairiai derinti tarpusavyje.

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

„Axor“ – tai vokiečių gamintojo „Hansgrohe“ prekinis ženklas jau daugelį metų diktuojantis madas bei dizaino tendencijas vonios kambariui. „Axor“ prekės ženklas siūlo išskirtinio dizaino įrangos kolekcijas vonios kambariui, kuriamas bendradarbiaujant su pasaulyje pripažintais interjero dizaineriais ir architektais: Philippe Starck‘u, Antonio Citterio, Jean-Marie Massaud, Patricia Urquiola, Phoenix Design, broliais Bouroullec‘ais ir daugeliu kitų. „Axor“ vonios kambario produktų kūrėjai savo darbais siekia praplėsti vonios kambario sampratą ir nuolat ieško alternatyvių bei inovatyvių dizaino sprendimų. Visa tai liudija ir naujausi „Axor“ kūriniai, pasižymintys unikalumu ir netikėtu dizainu.

Žurnalas „Centras“