Išskirtinės spintos dizaino paslaptis slypi detalėse!

Amžinai madinga šviesi spinta su nematomais šoniniais profiliais yra tikrai žavinga. Patogumui  į jungiamąjį profilį yra įmontuota rankenėlė spintos atidarymui / uždarymui.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sužinokite, kaip pasitelkus naujausias baldų gamybos technologijas net ir paprasčiausios spintos gali tapti puikiu interjero akcentu, priversdamos net patį reikliausią klientą šypsotis iš malonumo.

Ne paslaptis, kad kiekviename bute ar ofise spintos ir spintelės visų pirma yra labai praktiškas baldas. Neginčijama tiesa yra tai, kad kuo daugiau uždarų lentynų – tuo mažiau besikaupiančių dulkių.

Tačiau kaip su dizainu?!

Išskirtinės spintos dizaino paslaptis slypi detalėse. Dėka naujausių technologijų šiuolaikinėje baldų gamyboje, net ir masyvių stumdomų spintų durų elegancijai išreikšti, geriausiai tinka itin ploni, MODENA profiliai.

Spintos iš MODENA profilių, kuria ypatingą emociją. Jų dėka, rezultatas nustebina ir pačius išrankiausius.

Kuom ypatingi šie profiliai? Patobulinta šių profilių konstrukcija, visiškai paslepia bėgelius, ratukus ir kitas estetikos nepriduodančias detales  už spintos durų. Visiems mums įprastas stumdomų spintos durų vaizdas, kai bėgeliai, ratukai aiškiai matėsi viršutinėje spintos dalyje, nuo šiol gali pasikeisti neatpažįstamai. Plonųjų profilių dėka, spintos dizainas tampa „švaresnis“, skoningesnis, neatpažįstamai naujesnis. Spintą puošia itin plonos profilių linijos, kurios idealiai  susilieja su durų užpildų į vieną visumą ir tikriausiai niekas nepaneigs, kad tai yra itin subtilu ir skoninga.

Nepamirštos ir varstomų spintų ar spintelių durys. Jos, kaip muzikos garsai, taip pat puikia dera bendrame interjere.

Varstomos durys,  dėka subtilaus rėmelio idealiai dera su toje pačioje erdvėje esančiomis stumdomomis durimis.

Stilingos SLIDER spintos sukūrimas pasitelkus baldų gamyboje pačias moderniausias priemones tampa dar paprastesnis. Tad suteikite savo kuriamam interjerui itališko stiliaus ir elegancijos su naujais spintų profiliais MODENA. Tai iš tiesų verta profesionalų dėmesio!

Raudona spinta su sidabro spalvos šoniniais ir jungiamaisiais  profiliais yra stulbinamas derinys. Dizainas atrodo naujai ir skoningai.

 

 

Jungiamasis profilis iš arti. Tai tikrai labai plonos linijos, kurios suteikia spintos dizainui žavesio.   Juoda blizgi spinta, su juodais šoniniais profiliais, kurie susilieja i vieną visumą ir yra visiškai nematomi. Spintos dizainas dal labiau pagyvėja dėka plono jungiamojo profilio.
  Rankenėlė iš arti atidarymo / uždarymo patogumui. 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Straipsnį paruošė 
Slider.lt