Anglija, Norvegija, Švedija – tai tik kelios iš šalių, kuriose jau daugiau kaip dešimt metų Lietuvoje sėkmingai veikianti baldų projektavimo ir gamybos įmonė „Megė“ yra įleidusi savo šaknis. Pagrindinė bendrovės veiklos sritis – išskirtinių baldų projektavimas ir gamyba pagal individualius užsakymus, naudojant geriausias rinkoje esančias medžiagas ir pasitelkiant inovatyvias technologijas, leidžiančias nepranykti tarp konkurentų, bet kasmet užkariauti vis daugiau neišžvalgytų verslo nišų pasaulyje.


„Per daugiau nei dešimt metų supratome, kur norime būti ir kaip norime atrodyti, suvokėme baldų gamybos tendencijas pasauliniu mastu, išsigryninome su kokiais tiekėjais pageidaujame dirbti. Naujų gamybos sprendimų ir išskirtinio dizaino paieškos – mūsų kasdieninis variklis, leidžiantis visapusiškai patenkinti klientų poreikius. Projektuojame ir gaminame išskirtinius virtuvės, ofiso, svetainės, miegamojo ir vonios kambario baldus komerciniams ir privatiems interjerams“, – pasakoja UAB „Megė“ atstovai.

Bendrovė savo „sėkmės istorijos“ puslapiuose jau yra įrašiusi realizuotus projektus neiliniams klientams ne tik Lietuvoje, bet ir kitose Europos šalyse, tačiau kaip patys sako, savo pasiekimais nesididžiuoja, o laiką skiria naujiems verslo tikslams, kurie dar prieš akis. „Esant poreikiui galime pagaminti ir kuklesnį, mažiau išskirtinio dėmesio reikalaujantį projektą. Mums svarbiausia tai, kad visada siekiame atlikti darbą taip, kad jis tarnautų kelioms kartoms. Net jei klientas kartais prašo kažkur sutaupyti pasirenkant pigesnes medžiagas ar baldų aksesuarus, visada vadovaujamės savo įmonės filosfija ir padarome taip, kaip manome esant teisinga ir estetiška“, – dėsto baldų projektavimo ir gamybos įmonės įkūrėjai.

Neseniai įmonės specialistai – dizaineriai, projektuotojai ir gamintojai – Kauno oro uoste įgyvendino unikalų projektą. „Įmonės, valdančios restoranų ir kavinių tinklą, savininkų prašymu sukūrėme visų oro uosto kavinių ir restorano bendrą koncepciją bei pagaminome išskirtinius baldus bei interjero detales“, – sako „Megės“ specialistai.

Dar vienas unikalus įmonės projektas yra įgyvendintas Norvegijoje. Projekto vykdytojas „Aktiv Hus“ pakvietė „Megė“ gaminti ekologiškus baldus ekologiniams namams. „Tuomet suprojektavome, pagaminome ir įrengėme baldus visam individualių namų kvartalui. Mums patiems tai iki šiol atrodo vienas iš sudėtingiausių projektų, nes čia viskas turėjo būti nepriekaištinga – naudotos tik ekologiškos medžiagos (aut. pastaba – daugiausiai ilgaamžis medis), laikytasi skandinaviško stiliaus dizaino principų.

Užsakovai neretai pageidauja ne tik baldų, bet ir bendro interjero sprendimo. Tai, pasak bendrovės specialistų, leidžia sutaupyti ne tik laiko, pinigų, bet ir išvengti klaidų bei įgyvendinti vienetinius projektus. „Šiandien drąsiai galime sakyti, kad esame sukaupę didelį patirties bagažą, turime profesionalią komandą, partnerių ir klientų pasitikėjimą, leidžiantį plėsti veiklos spektrą. Pastebėjome tendenciją, kad užsakovai vis labiau įvertina kompleksinio bendradarbiavimo galimybę – kai viena įmonė gali pagaminti ne tik baldus, bet ir išspręsti sudėtingas konstrukcines problemas, konsultuoti apie pasirinktų dizaino sprendimų techninio įgyvendinimo galimybes“, – apibendrina UAB „Megė“ atstovai.

Paklausti, kokie jų netolimos ateities planai, profesionalūs baldų gamintojai vienbalsiai sutaria, kad planas vienintelis – nenustoti domėtis baldų projektavimo ir gamybos bei dizaino srities tendencijomis ir visada vertinti kokybę.

Mege.lt

Interjeras.lt