Itališka virtuvė Meson‘s 18 metų Lietuvoje – 18% nuolaida!

"Meson" virtuvė iš salono "Italų dizaino namai"

"Meson"
 virtuvė iš salono "Italų dizaino namai"

"Meson"
 virtuvė iš salono "Italų dizaino namai"

"Meson"
 virtuvė iš salono "Italų dizaino namai"

Italų dizaino namai džiaugiasi Meson‘s virtuvių gamintoju – jau 18 metų mes sėkmingai prekiaujame šiomis virtuvėmis ir turime didelį būrį patenkintų klientų. Laiko patikrinta baldų kokybė, optimaliai parengti virtuvių projektai, profesionalus montavimas ir priežiūra – visa tai gauna klientas, atėjęs į Italų dizaino namus.

Iki 2011m. kovo 31d. klientai, įsigydami Meson’s bet kurio modelio virtuvę, gaus 18% nuolaidą.

Meson‘s virtuvių gamintojas įsikūręs šiaurės Italijoje, Veneto ir Friuli Venezia Giulia regionuose. 40 metų gamybos patirtis, didelis dėmesys kokybei, nuolatinis pažangių technologijų taikymas virtuvių gamyboje sulaukė ilgalaikio klientų pasitikėjimo ir įvertinimo. Gamintojo specialistai daug dėmesio skiria medžiagų ir  ergonomikos  tyrimams, kurių dėka klientas, įsigijęs šio gamintojo baldus, džiaugiasi patogumu, lengva priežiūra ir ilgaamžiškumu.

Pavartęs gamintojo katalogus net ir labai išrankus klientas ras sau tinkamą virtuvės modelį, spalvą, apdailą. Virtuvės fasadai gali būti dengti įvairių spalvų medžio lukštu, lakuoti žaismingomis spalvomis. Išskirtinės virtuvės ieškantį klientą sudomins ir suintriguos spalvota arba baltų lelijų žiedais dekoruota stiklinė virtuvė.  Didelis medžiagų, derinamų tarpusavyje, pasirinkimas dizaineriui-projektuotojui leidžia surasti kiekvienam klientui individualų, maksimaliai pritaikytą kliento poreikiams virtuvės sprendimą.

2010 metais Meson’s pristatė naują savo kokybės lygį – virtuvėje dabar montuojama technologiška ir ilgaamžė Graas furnitūra. Minkštai užsidarinėjantys stalčiai, stiklo ir nerūdijančio plieno vidinių lentynų blokai, erdvės mažajai buitinei technikai – tai nauji sprendimai šiuolaikiškam interjerui ir patogiam šeimininkavimui.

Itin įdomus Vetronica modelis – stiklo fasadai ir stalviršis. Durelės plonos ir lengvos. Įvairių spalvų matinis ir blizgus stiklas. Labai tinka erdvėms su minimalistine estetika - maksimaliai išnaudotos erdvės virtuvės rakandams paslėpti.

Atsižvelgdami į tai, kad nūdiena diktuoja pigesnių virtuvių poreikį, mes visada galime pasiūlyti kokybišką ir gražią Meson‘s virtuvę už palankią kainą. 

Italų dizaino namai: www.spekas.lt