"ITC Ceramiche" plytelės

"ITC
 Ceramiche" plytelės

"ITC
 Ceramiche" plytelės

Italija visais laikais garsėjo savo išskirtiniu skoniu ir dizaino supratimu. Ji yra laikoma viena pasaulio madų sostinių, jos grožio supratimas diktuoja madas visam likusiam pasauliui. ITC kompanija įkurta 2002 metais, pasitelkus gilias Italijos porcelianinių plytelių gamybos žinias ir tradicijas. „ITC Ceramiche“ vadovaujasi aukštais kokybės standartais, maišydama Europos kokybės standartus ir Itališkus dizainus ir gamybos technologijas. ITC vardas Europoje sparčiai populiarėja dėl savo labai plataus formatų ir dizainų asortimento, puikaus kainos ir kokybės santykio. Pagrindinė gamykla yra Salerno mieste, Italijoje ir yra maždaug 22 000 m2 dydžio.

Glazūruotos porcelianinės plytelės masiškai gaminamos naudojant tradicines technologijas, kurios leidžia gamyklai pasiūlyti patrauklias kainas ir įspūdingus dizainus. Platus spalvų, dydžių ir dekorų kiekvienai kolekcijai asortimentas leidžia susikurti individualias idėjas ir sprendimus kambariams ir vonioms privačiuose namuose, viešbučiuose, sveikatos centruose, bankuose, ligoninėse, parduotuvėse ir viešosiose įstaigose.

„Divina Ceramiche“ padalinys, vienas iš „ITC Ceramiche“ padalinių, yra skirtas aukštesnės kokybės produkcijai gaminti ir platinti. Jos tikslas – tinkamai reprezentuoti šūkį „Geriausias Itališkas gaminys“, panaudojant pažangiausias technologijas bei patenkinant pretenzingiausių klientų poreikius. Šių prekių kaina yra aukštesnė, tačiau jos išsiskiria savo dizainu ir kokybe.

Daugiau info www.neida.lt