Plyteles_Bazaltina_Dvarcioniu_Keramika

Plyteles_Romantika_Dvarcioniu_Keramika

Plyteles_Linea_Dvarcioniu_Keramika

Didžiausia ir moderniausia keraminių plytelių gamintoja Baltijos šalyse, net 50 proc. savo produkcijos parduodanti už Lietuvos ribų AB „Dvarčionių keramika“, sekdama pasaulines plytelių tendencijas ir madą, kasmet pristato vartotojams plytelių naujoves. Šiemet bendrovė, bendradarbiaudama su italų dizaino studijomis, pristato tris naujas plytelių kolekcijas.

BAZALTINA (45x45 cm dydžio akmens masės grindų plytelių kolekcija)

Natūralaus akmens dizaino apdailos medžiaga – populiarus pasirinkimas prestižinių solidžių erdvių apdailai, suteikia pastatams ir vidaus patalpoms solidumo, elegancijos ir subtilios prabangos.

Kolekcija „Bazaltina“ – natūralaus akmens grožis ir paprasta akmens masės keraminės medžiagos priežiūra – puikus pasiūlymas nūdienos architektūrai. Medžiaga, tinkanti vidaus patalpų sienų ir grindų, bei eksterjero apdailai, deranti visuomeninių ir gyvenamųjų erdvių interjerui, laikui bėgant nekintamai išlaikanti savo estetinę vertę.

Santūrių spalvų gama, natūraliam kvarcitui būdingas piešinys bei paviršiaus struktūra, skirtingų formų mozaikų ir metalo paviršiaus kombinavimas inspiruoja unikalias dekoravimo idėjas.

ROMANTIKA (25x40 cm dydžio sienų plytelių kolekcija)

Keraminių plytelių kolekcija „Romantika“ – švelnių spalvų, blizgaus paviršiaus plytelės, papildytos moderniais dekoro elementais. Prabangaus marmuro plytelės piešinys derinamas su švelnių rožių piešiniu – taip romantikos nostalgija sušvelnina kolekcijos klasikinį stilių, suteikia jam išskirtinio subtilumo ir elegancijos. Išskirtiniai bruožai – turtinga plytelės paviršiaus struktūra, švelnios spalvos ir dekorai.

LINEA (25x40 cm dydžio sienų plytelių kolekcija)

„Linea“ – įkvėpta madingiausių tendencijų ir šiuolaikinio interjero idėjų kolekcija. Ji praturtins pilką buities kasdienybę raiškiomis spindinčiomis spalvomis. Žalios, violetinės, pilkšvai-rusvos spalvos blizgaus paviršiaus plytelės puoštos stilizuotomis juostelėmis.

Plytelių dekoravimui naudotos specialios medžiagos suteikia joms tūrio įspūdį ir subtilaus puošnumo. Kolekcija, papildyta stilizuotais pievų gėlių ir žaismingų juostelių dekorais, žadina gyvenimo džiaugsmą ir puikią nuotaiką, įkvepia vaizduotę, kuriant nepakartojamą interjerą.

Daugiau info: www.keramika.lt